Expat Skrevet 10. oktober 2006 #1 Skrevet 10. oktober 2006 Vi oppdaget at vår lille hadde klart å tygge hull på den flett nye silikonsmokken sin (Mam, den største med ramme rundt), skumle saker hun har den jo om natten, det blir fort kvelning, ja! Så husk å sjekke smokkene jenter! En god røsk skal de holde.
Anonym bruker Skrevet 10. oktober 2006 #2 Skrevet 10. oktober 2006 Jeg leste et sted at silikonsmokker ikke var anbefalt for de med tenner. De er lettere å holde rene, men tåler ikke like mye som de andre. Jeg sluttet derfor å bruke dem når gutten min begynte å få noen tenner, men uansett så kan jo dette skje med alle smokker så det er nok viktig å sjekke dem ja.
Expat Skrevet 10. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. oktober 2006 Godt tips, takk. Kautsjuksmokkene virker som de holder bedre, ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå