Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2006 #1 Skrevet 9. oktober 2006 Hei! Jeg er gravi i uke 17+3.. Å i går så hadde jeg en bitteliten blødning.. Bare akkurat etter at jeg hadde tørka meg.. Hadde ikke noe mer i går, å ingenting mer i dag.. Har vært hos legen og hørt hjertelyden, å den var bra=D Var også på ul for en uke siden, å der var alt også bra=D Er jo kjempeglad for det, men blir jo litt bekymra når det kommer litt blod.. Noen som vet hva det kan ha vært? Har hatt en del stikkinger i magen, men det var ikke noe værre i går.. Å det er jo normalt at det stikker litt da..? At ting vokser.. Setter stor pris på svar!
mamma'n til bitteliten Skrevet 9. oktober 2006 #2 Skrevet 9. oktober 2006 Hva det kan være vil jeg ikke spekulere i, men hvis det var så lite tror jeg ikke du trenger å bekymre deg. Det er ganske vanlig å ha småblødninger igjennom svangerskapet. Stikkinger og magevondt er også ganske normalt. Tror som sagt ikke du trenger å være redd, men hvis du er det likevel ville jeg ha tatt kontakt med legen. Lykke til:)
m@rie82 Skrevet 9. oktober 2006 #3 Skrevet 9. oktober 2006 hei! jeg er 17+4 i dag. kjenner mye til stikkende smerter i sidene nå. Har ikke hatt blødning siden 8. uke. blødde du mye? kanskje greit med en liten tlf til legen/jm bare for å være på den sikre siden..? lykke til videre!
NydeligeGuttenKom05.03.07 Skrevet 9. oktober 2006 #4 Skrevet 9. oktober 2006 Blødde nesten ingenting.. Bare litt på papiret etter at jeg hadde tørka meg.. Det var friskt blod.. Har vært hos legen, å fikk høre hjertelyden.. Å den var jo fin! Så det har jo ikke vært noen abort... Men er på en måte greit med stikkinger i magen, men når det kommer litt blod så blir man jo litt bekymra=/ Tusen takk for svar!
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2006 #5 Skrevet 9. oktober 2006 Forklaringen kan være veldig enkel: sex. Ofte kan samleie føre til at den ekstra ømtålelige skjeden (når man er gravid) får seg en rift eller to. Da blør det gjerne bittelitt, som ved et vanlig sår.
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2006 #6 Skrevet 9. oktober 2006 Ja, det kan jo skje.. Men hadde ikke hatt sex..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå