Gå til innhold

Dere som venter på å bli spådd, skriv under her istedet.


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

jeg 140379

han 180871

 

er egentlig ferdig med barn, men siden jeg ønsker meg flere, så lurer jeg på om det kommer flere barn.eller om vi har fått dem vi skulle ha?

kan du se om det blir bryllup på oss negang i fremtiden. og hvordan blir det med økonomien?

 

*JIPPI*

hei,

vi ønsker å bli spådd.

 

det vi lurer på er hvor mange barn du kan se på oss, evt kjønn å når de kommer. kommer ekteskapet vårt til å vare?

 

jeg er født 8.4.81 og min mann 4.1.79.

va har en datter sammen som er født 22.8.04

Annonse

Annonse

hei, hei, håper så inderlig du kan se litt på meg.. Jeg er i min 18 pp, vi forsøker å få nummer tre, men det vil seg vist ikke..

Har to små en på 2 og ei på 3 år, ønsket å få tre tette, mye pga at vi ikke tørr vente så alt for lenge med å få de. Jeg har livmor-kreft i familien, blant annen min mor, selv har jeg fjernet deler av livmorhalsen pga celleforandringer, så det gjør at jeg føler det haster litt med å få en til.

 

Vi strevde ganske lenge (16 mnd) med nummer en, hun ble til med hormoner, nummer to brukte vi ikke lang tid på (5 mnd).

Kan du se om jeg får tredje-mann snart? Evt. om vi må ha hjelp denne gangen og?

 

Thilli

Hei hei!!!

 

Lurer på når jeg blir gravid igjen jeg...Ser du når jeg eventuelt blir gravid igjen og kjønn???Hvor mange barn til sammen da??

 

jJeg er født : 08.05.78

HAn er født : 26.09.71

 

På forhånd takk :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...