Gå til innhold

Dette gaar paa helsen løs.. =( Noen som kanskje kan se hva det kommer av?? Blir psykisk syk av dette snart tror jeg.. =(


Anbefalte innlegg

I mange mnd har jeg slitt med at jeg har vaaknet av skrekk episoder med lillegutt.. Det varierer med 3 ting.., men alle tingene gaar ut paa at jeg er reddt for at lillegutt blir kvalt.. Det varierer mellom at han allerede er blitt kvalt og er død.., at han holder paa og bli kvalt og den siste at han krabber rundt i rommet uten at jeg og mannen følger med mens vi sover.. Senest i natt vaaknet jeg minst 10 ganger av dette.. Vekket mannen i ren panikk/halveis søvne .. Skjelte han ut at han ikke kan la guttungen krabbe rundt her mens vi sover.., han kan bli kvalt.. Mannen bare strøk meg over haaret og sa at klokken er 03.00 og lillegutt ligger og sover trygt i sengen.. Da sovner jeg som regel igjen.. Men vaakner gjerne igjen etter en times tid i like panikk... Jeg er født 230582 og lillegutt ble født 021105....... Noen som kan se hva som skjer?? Begynner og bli veldig sliten av dette.. =(

Fortsetter under...

Hei snuppa..

 

det virker som om drømmer og underbevisthet tar litt styring på deg.

 

Har du hatt episoder som kan tilsi at han kunne blitt kvalt?

Det eneste jeg ser, er at han blir nok ikke kvalt hvertfall :)

 

jeg har en drømmetydningsbok her, om du vil jeg skal titte litt i den for deg? :)

dytter dette innlegget opp for andre spåere også.

Han har aldri nesten blitt kvalt ... Bra at du ser han ikke blir kvalt ihvertfall da... phuuu... =D Tusen takk for svar og dytting.. ;D

Annonse

Ville bare svare her og si at jeg har opplevd noe av det samme..

En kveld etter gutten var lagt for natta sovna jeg på sofaen, våkna i full panikk om hvor gutten var!! Løp bort til trappa og grinda var åpen!! Hjertet hoppa høyt opp i halsen min før jeg huska at gutten sov jo i senga si.

En anna gang sto jeg opp midt på natta og begynte gå opp trappa der jeg møtte samboeren min som akkurat kom hjem, og jeg spør panisk om hvor gutten vår er?? Men han lå jo så klart i senga si..

Tredje gangen dette skjer, våkner jeg også midt på natta, tar tak i sambo nesten dytter han ut av senga og roper "hvor er ******??" Trodde han lå i senga vår, men neeiiida... så klart lå han i senga si! :)

 

Så hvis ikke du og jeg er sprø så tror jeg det kan være ganske " Normalt" ;)

Hei Rødhette !

 

Jeg tror dette bare er ren frykt og redsel som mamma. ER dette første barnet ditt ?

Kanskje du har en stressende hverdag ? har du vært sanndrømt tidligere ? Jeg føler ikke at det er noe i veien

1 barnet mitt ja.. Stressende hverdag ja.., men ikke noe mer en normalt vil jeg troo.. =D Ikke sanndrømt som jeg kan huske.. takk gud for det.. Er blitt forsøkt kvelt i en "slaasskamp" av familiemedlem tidligere.., men kan liksom ikke tenke meg at jeg skal føre den redselen over paa min sønn.. + at jeg har tilgitt han og er glad i pappa pr i dag..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...