¤mamma¤ Skrevet 9. oktober 2006 #1 Skrevet 9. oktober 2006 Hei dere, er det noen her inne som vet når en test tidligst kan være positiv? Jeg fikk positiv test 26.april , men hvis jeg går ut fra terminen min som er 11.januar får jeg det ikke til å stemme i forhold til uker. Var det ikke noe med at man tidligst kan vise positiv gravi test 3 uker etter befruktelsen??
Tommage♀♂ Skrevet 9. oktober 2006 #2 Skrevet 9. oktober 2006 tidligst 12-13 dager befruktelsen har jeg hørt. Jeg fikk positiv test 3+4=)
Fru Lee Skrevet 9. oktober 2006 #3 Skrevet 9. oktober 2006 De aller fleste tester kan vise positivt to uker etter befruktelse. Noen også før, men disse er vel ikke helt sikkre. Men det er vel slik at har man først testet positivt så er man gravid, for da har man dette hormonet i seg. Men tester man for tidlig og får negativt kan man allikevel være gravid. Dette gjorde jeg med første mann, litt ivrig da ja:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå