petiteM's Skrevet 9. oktober 2006 #1 Skrevet 9. oktober 2006 Sitter her med vesla på 5mnd, som bare gråter og gråter idag. Har 38,2 i feber, og føles veldig varm.Hun har røde "varmeutslett/prikker" på hele overkroppen. Har gitt henne litt Pinex mikstur. Noen andre råd til en "grønn" mor?
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2006 #2 Skrevet 9. oktober 2006 Ring legen din du. Er helt sikkert ikke noe farlig, men kan være greit å få sjekket. Så får du i alle fall sjelfred.... God bedring
Nemi1 Skrevet 9. oktober 2006 #3 Skrevet 9. oktober 2006 kan det være tenner?de symtomene du beskriver kan høres ut som det. hvis i tilegg klør i gommene og hun sikler, er ofte tegn på tenner. da kan dentinox hjelpe. (tror det er rett skrevet) fåes på apoteket og smøres på gommeme. håper det ikke er noe alvolig. lykke til
petiteM's Skrevet 9. oktober 2006 Forfatter #4 Skrevet 9. oktober 2006 Har prøvd å kjenne i gommene, men føles ikke som det er noe tenner på gang. Har i det minste sluttet å gråte så mye etter hun fikk Pinex. Sjekker tempen igjen om litt, og ringer evt. HS (legen er sykemeldt). Takk for hjelp;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå