MAAAAAAAAMA, igjen. Skrevet 6. oktober 2006 #1 Skrevet 6. oktober 2006 pga at babyen har skiftet leie? Forrige kontroll lå babyen i seteleie og nå ligger den i tverrleie. Jordmor sa at det derfor var naturlig at målene ble mindre.Måtte ikke bekymre meg, men skal tilbake om 14 dager for å se. Bekymret likevell jeg. Noen som har erfaringer med sånt?
Cammie83 Skrevet 6. oktober 2006 #2 Skrevet 6. oktober 2006 Heisann :-) Det samme har akkurat skjedd meg. Sist jeg var på kontroll var symusemålet mindre enn det burde være. Så måtte tilbake på kontroll 14 dager seinere. Da var alt som d skulle være. Så det er ingenting å bekymre seg for :-) Hilsen C
Gjest Skrevet 6. oktober 2006 #3 Skrevet 6. oktober 2006 I første svangerskap gikk jeg både hos jordmor og lege, og de målte veldig forskjellig, så av og til var det avvik der, men ikke noe de følte var til å uroe seg over. Hadde det vært avvik på kontrollen etter igjen, hadde jeg blitt sendt til vekstestimering på føden mener jeg å huske.
lykkeliten født-23.10 Skrevet 6. oktober 2006 #4 Skrevet 6. oktober 2006 Samme her. Når han lå i sete var målene høyere, sank betraktelig når han snudde seg:) Legen og JM følger jo med så jeg regner meg d er ok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå