Lessen Skrevet 3. oktober 2006 #1 Skrevet 3. oktober 2006 jeg var innom for første gang for lenge siden, som anonym, men jeg har nå vært her av og på siden mai2006.....ser ut til at jeg rekker å bli godt kjent her før jeg skal videre også gitt!! men men. dere da??
Gjest Skrevet 3. oktober 2006 #2 Skrevet 3. oktober 2006 har vist om siden lenge.. men kun i forb med uke til uke opplegge.. oppdaga det fantastiske forumet for et par uker side.. må si det er lett å bli hekta her...
melkekua™ Skrevet 3. oktober 2006 #4 Skrevet 3. oktober 2006 6pp sier vel det meste ) men var kanskje ikke så aktiv i begynnelsen.
Gjest Skrevet 3. oktober 2006 #6 Skrevet 3. oktober 2006 ja.. nesten som sjokolade.. men litt lettere å unne seg.. hehe
trollemor med hybelboer Skrevet 4. oktober 2006 #8 Skrevet 4. oktober 2006 Heisann, jeg begynte her inne i mars/april 2005... så det er en stund siden, vi hadde også en liten pause hvor vi kutta bim og prøving men har vært her i ett siden januar.... KLem
hvorlangtkandetteegentligvære. Skrevet 4. oktober 2006 #9 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har vært her siden mai/juni i år (2006).
Serial mom Skrevet 4. oktober 2006 #10 Skrevet 4. oktober 2006 Har vanka her inne siden mars 2005.... vært ute å reist 1 år,så da var jeg bare innom å kikka litt de få gangene vi hadde internett:-)
Gjest Skrevet 4. oktober 2006 #11 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har bare vært her ca 3 uker jeg, og er allerede rastløs etter å komme meg videre *ler* Men men, i mellomtiden får jeg bare kose meg her, plutselig blir d min tur:)
♥Tullerusk♥ Skrevet 4. oktober 2006 #13 Skrevet 4. oktober 2006 Heerreeguud!!! Jeg her vært her i ca 5-6 mnd og ennå ikke klart å overtale sambo....*skamme seg*=o( Kanskje på tide å se virkligheten i øynene, får ikke baby på lenge... Jaja...
Ninna Skrevet 4. oktober 2006 #14 Skrevet 4. oktober 2006 Har vekslet mellom bli gravid og 1.trimester ett par ganger siden mars. Har hatt 1MA(mai) og 1SA(august)
Norwegian by injection Skrevet 4. oktober 2006 #15 Skrevet 4. oktober 2006 Hei! Jeg begynte å titte litt her i juli 06, men skrev ikke så mye, siden jeg gikk forsatt med h.spiralen. Fjernet den i beg. av aug.. Jeg er innom bim nesten hver eneste dag!!! Koser meg her!
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 4. oktober 2006 #16 Skrevet 4. oktober 2006 Var her mye i februar/mars i år, og så pauset jeg frem til juli. Nå må jeg innom litt hver dag ;o)
*panama* med to søte små Skrevet 4. oktober 2006 #17 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har vært her siden slutten av august ;o)
Krokodillemor Skrevet 4. oktober 2006 #18 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har tittet innom sidene og lest på faktasidene i ett par år. Hver gang det har rykket i eggstokkene har jeg tittet innom heg og drømt litt. Nå har jeg vært aktiv på forumet siden slutten av juli eller begynnelsen av august.
starfire Skrevet 4. oktober 2006 #19 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg var innom etpar ganger og leste foer jeg fikk meg nick her inne... for vel 6-7 uker siden.
lilli1979 - venter på ivf Skrevet 4. oktober 2006 #20 Skrevet 4. oktober 2006 Har vært her inne og lest siden juletider 05, men begynte vel ikke å stille og svare på spørsmål før jeg var i min 3 pp. Og nå er jeg i min 9. så da er det vel et halvt år da:-)
*Bea* & bitteliten Skrevet 4. oktober 2006 #21 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har vært her inne i over 1 år, men de første månedene var jeg bare innom og leste litt og skrev ikke innlegg. Etter et par måneder på "1. trimester" er jeg nå tilbake på "bli gravid". Krysser fingrene for at det denne gangen ikke tar lang tid før en spire er på vei - og at den denne gangen blir i magen min i 9 mnd!!!! Håper jeg veldig snart får lov til å bytte forum igjen (og det er ikke fordi jeg ikke syntes at det er koselig her altså
mia_mor_med_bebi_i_magen Skrevet 4. oktober 2006 #22 Skrevet 4. oktober 2006 jeg har vært her i fire uker ca tror jeg gikk rett fra 3.tri tilbake til bli gravid gutten vår døde rett før fødsel, så nå er vi prøvere og sørgere
cille vil-9pp-1SA Skrevet 4. oktober 2006 #23 Skrevet 4. oktober 2006 jeg var her fra september til januar 05/06... Da var jeg så motløs at jeg ikke klarte mer. Og så ble prøvingen utsatt til mai, men jeg orket ikke komme tilbake før nå i september. mia_X, for en forferdelig historie du har! Ble helt på gråten av å se innlegget ditt. Håper inderlig dere blir raskt gravide igjen, og at alt går bra. Varm klem og lykkeønskninger fra meg!
ønsker meg en baby ti! :-) Skrevet 4. oktober 2006 #24 Skrevet 4. oktober 2006 Hei første gangen jeg var her var på høsten i 2004! Det var ei veninne som tipsa meg om disse sidene! Ble gravid i januar 2005 og fikk en gutt som blir 1 år nå i oktober! Så hadde jeg et opphold, til vi bestemte oss for å prøve på en til nå i sommer! Har hatt mensen bare 4 ganger siden fødselen! , men det 3 pp vi prøver seriøst, nå!
Mamman til 2prinser&1prinsesse Skrevet 4. oktober 2006 #25 Skrevet 4. oktober 2006 Jeg har vært og smugtitta her i 3-4 måneder, men har ikke vært aktiv før for 2 måneder siden (da fikk jeg endelig overtalt mannen min til nytt forsøk)..... ellers har jeg snoket litt rundt på både bim og db (av og på) de siste 5 årene...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå