cille vil-9pp-1SA Skrevet 3. oktober 2006 #1 Skrevet 3. oktober 2006 (for et herlig nick!).... føler meg litt frekk som spør uten å ha snakket med deg... men prøver.... Jeg hadde el 22.09, har IkM 06.10. Jeg er født 240876 Han er født 270176 jeg har så mange symptomer... enda flere enn jeg pleier mellom el og ikm, så jeg lurer sånn. Hvis du synes det er ok? På forhånd takk! klem
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 3. oktober 2006 #2 Skrevet 3. oktober 2006 Hei cille vil AAaaaldeles ikke frekt! Bare hyggelig;0) Oj, jeg fikk ihvertfall frem klart bilde av en liten i magen. Som et slags symbol, en stor ring rundt deg!! Håper det er riktig, da, men kan som du vet ikke gi deg noen garantier... Men ønsker deg al mulig lykke til!! *klem*
cille vil-9pp-1SA Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 3. oktober 2006 å, nå fikk jeg et skikkelig sug i magen!!! og tårer i øynene. Både fordi du svarte, og for det du skrev. Fikk sånn følelse jeg får for når du brått vet at noe er sant eller rett. Forstår du hva jeg mener? Men du, hva kan den ringen bety? Stor klem, tusen hjertlig takk!
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 3. oktober 2006 #4 Skrevet 3. oktober 2006 Vet ikke helt hvordan den skal tolkes, men jeg mener det godt kan være fordi du er svanger...men vet jo ikke sikkert...men håper det!! Skal krysse fingre for deg, jeg!!xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Masse lykke til. *klem*
cille vil-9pp-1SA Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 3. oktober 2006 hehe, hvis jeg er gravid nå, skal vi gifte oss når bebisen er to og en halv måned. Jeg fikk bare en innskytelse av at det var ringen rundt babyen;) nå ble jeg så spent! Tusen, tusen takk, du er en knupp!
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 3. oktober 2006 #6 Skrevet 3. oktober 2006 Å så klart! Giftemål?! *klaske panna* Det har jeg sett minst to ganger før, og da på spørsmål om parforhold, ev giftemål...tenkte ikke på det jeg;0) Men klart det kan være det! Oj...du skulle jo vært min assistent;0) Takk tilbake, du!!
cille vil-9pp-1SA Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #7 Skrevet 3. oktober 2006 hadde jeg rett??? dæven! det bare falt meg inn med en gang! ellers er jeg ikke noe dyktig på avstand. men jeg kan føle at en kvinne er gravid lenge før hun vet det selv, og det hender jeg klarer å ta inn følelser. Skulle gjerne hatt sterkere evner! Jeg går jevnlig til en healer som er helt utrolig, blir stadig litt misunnelig på de evnene!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå