tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 #1 Skrevet 3. oktober 2006 har litt vondt i ene brystvorta, å en hvit flekk på den... hva er det?bare ett sår??
Stratos med 3 barn Skrevet 3. oktober 2006 #2 Skrevet 3. oktober 2006 Aner ikke! Men om du ikke får noen svar kan det kanskje berolige at jeg har det samme... ) Sikkert ikke noe farlig da i hvertfall )
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #3 Skrevet 3. oktober 2006 ok:o) takk for svar.. er bare en liten prikk men man blir jo så bekymra for alt mulig
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #5 Skrevet 3. oktober 2006 liten hvit prikk, har vært der i ett par dager... må kanskje tilføye at jeg er på 9.ende dagen på pencilin,hadde brystbet. Har vært øm på den brystvorta i noen dager også. og noen ganger er flekken litt større, men nå er det en liiiiten prikk bare.. snodig sak!
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #7 Skrevet 3. oktober 2006 på selve brystvorta..
Expat Skrevet 3. oktober 2006 #8 Skrevet 3. oktober 2006 Stikker den litt ut etter amming? Da kan du trekke den ut med rene fingre! Det er faktisk kolesterol som sitter i melkeutgangen din. Sånt er det inni tette melkeganger og inni blodårene til middelaldrende menner...
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #9 Skrevet 3. oktober 2006 Oi har ikke sett om den stikker ut... trekke den ut ? auu, hørtes vondt ut? Hva om jeg ikke trekker den ut,har det noe å si? Takk for svar forresten:)
Expat Skrevet 3. oktober 2006 #10 Skrevet 3. oktober 2006 Er jo i gangen da, du kan se om det kommer ut med en amming. Eller i dusjen?
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #11 Skrevet 3. oktober 2006 Ok, får følge med.. ) Regner med det er mat-tid snart..
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 4. oktober 2006 Forfatter #12 Skrevet 4. oktober 2006 Hei igjen, når jeg ammer blir litt mer av brystvorten hvitaktig - kanskje i 5 minutter etter amming, så går det over og bare den lille prikken er hvit. Den er kommet litt mer ut etter igår, men langt fra at jeg har sjangs å få tak i den (er såpass øm at jeg tør ikke ta så mye i heller) Er det noe jeg bare skal la gå seg til, eller er det noe behandling?
Expat Skrevet 4. oktober 2006 #13 Skrevet 4. oktober 2006 Se på albumsidene, let etter fjummsi sitt album, hun har bilde av vasospasmer. Det er ikke det du mener da?
tulleku *Oda-06 Alma-09* Skrevet 4. oktober 2006 Forfatter #14 Skrevet 4. oktober 2006 Sånn ser den ut like etter amming, i noen minutter.. men ellers er det bare en beskjeden liten miniprikk som er mye klarere hvit.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå