Gå til innhold

ei uke over tiden...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...men fortsatt ingen tegn til tr og fikk neg test:(

hadde ubehag i magen/underlivet og svimmelhet for ca 1 1/2 uke siden så jeg var sikker på at det var tr som var på vei jeg men... åssen ska detta gå da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

akkurat sånn har jeg det også, var mye svimmel forrige uke, slapp og trøtt. hadde livmorsmerter (det hadde jeg sist jeg var gravid også)

 

har bare testet negativt fram til nå, hadde ikke flere tester igjen så må vente til imårra før jeg får testet igjen. føler meg mindre gravid nå enn for en uke siden, men håper enda da

Skrevet

håpet er her hos meg også,men er så redd for å bli skuffa igjen at i bare avvise me sjøl om det.

Skrevet

Vet du når du hadde EL? Mensen kommer ca. 14 dager etter EL:-)

Skrevet

kan vel legge til at sist gang jeg var gravid fikk jeg ikke positiv test før etter mange uker :(

så selv om jeg skulle være gravid nå er det ikke sikkert ejg får positiv test.

ville ta blodprøve på legen, men de ville ikke gjøre det før ejg var to uker over ikm :( teite leger

Skrevet

nei hadde ikke testet meg for el denne mnd,så jeg vet ikke når el var hvis den har vært i det hele tatt.

Skrevet

Kanskje det var forsinka EL du hadde da du følte deg svimmel og uvel for 1 1/2 uke siden?

Skrevet

ja kansje d:) da er det jo fortsatt håp i hvertfall;) der fikk jeg ett nytt håp..

Skrevet

Nesten litt gla de er flere som venter i uvisse..:) Felles skjebne felles trøst. Jeg er 10 dager over ikm, og ingen tr og bare neg tester. Hadde nesten usynlig strek igår og 2 dager før når eg testa, den vart ikke sterkere enda eg brukte morenurin siste gangen, så nå er jeg plutselig redd for jeg kan være gravid utanfor livmora, siden da har du mindre HCG... Så lure på om jeg skal ringe legen..

Vi får krysse fingrene for oss alle om at snart blir positiv test på oss;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...