Gjest Skrevet 3. oktober 2006 #1 Skrevet 3. oktober 2006 Hei jenter :-) Er blitt gravid igjen(13 uker). Har en sønn på 1 år. Er de noen som har noen andefalinger/erfaringer når de gjelder vogner? Internettsider å merker på vognen?
Nuffa Skrevet 3. oktober 2006 #2 Skrevet 3. oktober 2006 anbefaler deg å lese om tvillingvogner på www.danielsbok.com. Ellers vil jeg anbefale deg teutonia sin med to store, svingbare hjul forann.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2006 #3 Skrevet 6. oktober 2006 Har vært rundt og sett og prøvd og søkt masse på nettet, men det er vanskelig å finne den perfekte vogna.... Har sett anbefalt Babytravel som jeg tror jeg vil gå for. Ønsker å ha babyen mot meg og i hardbag - og det får man her, i tillegg til svingbare forhjul som jeg bare må ha! Dessuten er det separate kalesjer som gjør at man har innsyn til babyen hele tiden. Får dessverre ikke denne i Norge, men kan evt bestilles hos www.babyproffsen.se (oversikt over utsalgssteder der). De sender til Norge for 500 kr.
~~¤April baby¤~~ Skrevet 7. oktober 2006 #4 Skrevet 7. oktober 2006 GT-safari. En himmel å trille. ;-)
Gjest Skrevet 7. oktober 2006 #5 Skrevet 7. oktober 2006 Viss du skal bruka vogna mye da vil jeg valgt en trehjuling med svingbarthjul. Har selv en Carena, og den er tung å sving med, men er grei å gå rett fram med. Jeg bruker den ikke så mye så den er et greit alternativ og billig.
Gjest Skrevet 13. oktober 2006 #6 Skrevet 13. oktober 2006 Tusen takk for alle svar.. De var kjekt å se at dere hjelpe andre :-)
meny Skrevet 13. oktober 2006 #7 Skrevet 13. oktober 2006 Har en dialog med Reflex-kjeden på mail for tiden ang deres Reflex Jogge-tvillingtrille vs Babytravel sin tvilling/søskenvogn. Det viser seg at de ihvertfall i Bergen regner med å ta inn denne Babytravel-vogna i slutten av november. Så jeg venter spent på hvilken pris denne Thomas kommer opp med ;o) Uansett samarbeider de med Babyproffsen og kan bestille fra hele deres sortiment, så slipper vi å reise til Sverige likevel regner jeg med! Hvis ikke prisen i NOK blir helt i en annen klasse da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå