Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

gutten min spiser 1 yoghurt 1 banan og en skive til frokost han er nettopp blitt 5 år.

 

Hvordan er det med frokost hos dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har en datter på tre år. Hun spiser alt fra en til fem brødskiver til frokost. Vet fem er mye, men hun er faktisk ikke overvektig for det. Har alltid spist mye. Det fører jo naturligvis til at det kommer en del ut igjen andre veien også da:)

Skrevet

Jenta mi spiser bare ca 1/2 skive til frokost. Har ikke matlyst da..Men hun er langt ifra tynn.

Skrevet

Liam spiser vanligvis en halv - 1 broedskive til frokost, og en kopp med melk - noen ganger vil han ha med yoghurt eller en frukt, men vanligvis ikke. Noen ganger kutter vi ut broedskiva og han spiser heller en posjon med havregroet.

Skrevet

1-2 porsjoner havregrøt kokt på ekstralettmelk og store havregryn, med litt rosiner eller kanel.

Skrevet

De fleste dagene består froskosten av havregrøt med frukt og honning i og et glas eplejuice. Han spiser 2 brødmåltider i barnehagen, så da er det godt med noe annet til frokost. Han spiser også en yoghurt pr dag, men på ettermiddagen (før middag).

Skrevet

Biola med (hjemmelagd) mysli eller 1/2-1 grovt rundstykke her. 3,5 år.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...