M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 2. oktober 2006 #1 Skrevet 2. oktober 2006 Har jo hatt mye vondt i bekkenet,korsryggen og magesmerter + hodepine og kvalmhet... Var til legen i dag, og han sendte mg på UL for å være på dn sikre siden... Og alt var bra med den lille prinsessa vårres:-) Hun låg med hodet ned og gjemte d lille ansiktet sitt.. Hun veier litt over 1700gram,helt perfekt De trodde jeg hadde megesmerter og vondt i bekkenet pga at hodet hennes ligger å presser,så jeg fikk beskjed om å ta d med ro,og drikke masse vann ..:-)
Kristannaa Skrevet 2. oktober 2006 #2 Skrevet 2. oktober 2006 så godt å høre at det alt bra:)) håper du blir bedre snart da! nå er du vel glad tenker jeg? godt å slippe å bekymre seg..
MM med spire Skrevet 2. oktober 2006 #3 Skrevet 2. oktober 2006 Godt å få svar på at alt er greit... Hyggelig med en ekstra ul da )) Håper smertene forsvinner etterhvert, og kos deg med den lille jenta di tiden som er igjen. Lykke til!!!
AMINE Skrevet 2. oktober 2006 #4 Skrevet 2. oktober 2006 Så fint at du blir tatt godt vare på da. Godt å få se den lille igjen også tenker jeg. Så bra at alt er bra da:-)
t-79 og Jakob+ spire:) Skrevet 2. oktober 2006 #6 Skrevet 2. oktober 2006 Så godt at alt er bra med deg og lillejenta )
Snupidupi Skrevet 2. oktober 2006 #7 Skrevet 2. oktober 2006 Godt at alt va bra og at du bei tatt godt vare på
M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 3. oktober 2006 Forfatter #8 Skrevet 3. oktober 2006 Ja, er kjempe heldig som har en flink lege..Godt å bli passet på D var så godt å få se henne igjen, hun sparket under hele ultralyden,så overlegen satt bare å gliste..hehe.. Gleder meg masse til hun kommer ut;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå