Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #1 Skrevet 2. oktober 2006 hadde sex i går men han kom liksom ikkje heilt inni meg, va vist nåke så stoppa den, er det hodet som er kommt langt ned? har termin om tre dager..
Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #2 Skrevet 2. oktober 2006 Akkurat slik hadde vi det sist også.. ikke at det stoppa, men at det var veldig dårlig plass rett og slett.. Idag fikk jeg bekreftet at hodet var festa, så da er det vel at hun har komt langt ned..
Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #3 Skrevet 2. oktober 2006 Tror ikke det går ann! Da er jo fødselen i gang da, hvis hodet står i åpningen??? men vet ikke da
Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #4 Skrevet 2. oktober 2006 Hei! Mannen min sa han kunne kjenne hodet til vesle jenta en liten stund før hun ble født. Hun var festet og lå langt nede. Så det er sikkert mulig. Legene tar jo inn 2 fingre og "kiler" barnet på hodet som de sier.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå