Gå til innhold

Må mm kastes nå?


Mamma til godjenta & lillebror

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har pumpet ut masse mm den første tiden etter fødselen for 4 mnd siden, og plasserte den da i fryseskapet under kjøleskapet (egen dør, altså helt separat fra kjøeskapet). Er det så at den kun er holdbar der i 3 mnd, el i 6 mnd som i dypfryser?

 

Angrer litt på at jeg ikke bare stakk ned i kjelleren med mm og la den i dypfryseren, men men... :o/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Veel, du får tine og smake på en... Du ser fort om det er ok eller ikke. Og sette dem sammen i dypfrysen nå hvis de er ok! Sammen i en større boks, klart merket at det er de gamle.

Skrevet

Ok, takk :o)

Skrevet

sjekk bruksanvisningen din du - jeg og har en sånn fryser, og den holder -20 grader - aøtså dypfryser og da er mm holdbar i 6 mnd der

Skrevet

Vår fryser står innstilt på 20 grader, kan også stilles enda lavere, så da er den dypfryser - HURRA!!!

 

Pumper sjelden nå, var så redd hele mm lageret mitt skulle være borte på en-to-tre, men nå har jeg mm i fryseren lenge enda - takk!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...