prinsesse fiona Skrevet 1. oktober 2006 #1 Skrevet 1. oktober 2006 Jeg er i uke 14 og har hatt to tidligere svangerskap som har gått bra. Husker ikke når jeg begynte å få mage, men den kom nok rundt denne tiden. Hadde to MA i fjor hvor de fant ut i uke 12 at fostrene hadde vært døde i flere uker. Var til ultralyd og så hjertet slo i uke 8 og hørte hjertelyd i uke 10. Alikevel er jeg bekymret fordi jeg ikke har fått noen antydning til mage. KJenner til jeg blir gal. Mange skriver de har fått kjempemage i uke 9, men dette må jo selvfølgelig bare være luft. Jeg har også fått større (hoven) mage høyt oppe. Men det er ingenting der nede. Det er jo der det skal begynne å komme en kul etterhvert Flere som kjenner seg igjen. Er så redd det kan ha gått galt etter forrige legebesøk.
MÅNS m/lilleMarius Skrevet 2. oktober 2006 #2 Skrevet 2. oktober 2006 Lite mage her også... Bare sånn oppblåst og litt småfeit følelse lissom Gleder meg til det blir skikkelig hard mage som ser gravid ut:)
Gjest Skrevet 2. oktober 2006 #3 Skrevet 2. oktober 2006 Lite mage he også. Har vært rimelig oppblåst, men det virker som alt er borte nå. Er i uke 12. Mistet tvillinger i MA i uke 12 i juni, og hadde faktisk begynt å få litt hard gravidmage da. Hmmm.. Bekymre, bekymre... Gleder meg til det vises *litt* iallefall ;-)
Vanten Skrevet 2. oktober 2006 #4 Skrevet 2. oktober 2006 Jag ær 14+0 idag. Jag har ingen mage. Lite oppblåst "høgre upp" på magen, men ingen "gravidmage". Det ska væl kanske sægas att jag ær førstagångsfødande.
Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #6 Skrevet 2. oktober 2006 Hei.. Jeg var 5 mnd på vei før jeg visste at jeg var gravid.. Fikk ikke mage før ca 6 1/2 mnd.. Så det er nok ikke noe å bekymre seg over. Lykke til;)
måkki Skrevet 4. oktober 2006 #7 Skrevet 4. oktober 2006 Er 12+2 i dag og har vel egentlig ikke fått mage, men er veldig oppblåst på kveldene. Er førstegangs jeg og venter utålmodig på at en liten bul skal komme. Er litt redd for at det kanskje ikke er "noe" inni der...uff så mange bekymringer en kan ha.. Stort sett er jo allting i orden, men jeg blir bekymret over alt jeg.. Lykke til, magene våre kommer nok etter hvert skal du se=)
**synne** Skrevet 4. oktober 2006 #8 Skrevet 4. oktober 2006 samme som deg, mage "oppe" men ikke der nede hvor den ønskes.. har bare vært til kontroll en gang i uke 13, men da hadde jordmor det så travelt at vi ikke fikk hørt etter hjertelyd... Men vi får satse på at det går bra..med oss alle sammen..!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå