Høstspireønske! Skrevet 28. september 2006 #1 Skrevet 28. september 2006 Jeg hadde en SA i februar med en del komplikasjoner og tok en utskrapning i april. Har blitt gravid på første forsøk de to gangene vi har prøvd og går derfor utifra at jeg blir lett gravid. Men nå føler jeg at det er noe krøll... Har eggløsning på ca dag 15, men begynner og spotte på ca dag 8 etter eggløsning. Spotter da nesten en uke før normal mens, med mye verking.I denne tiden kommer det ofte en blodslimklump og litt ekstra blod, men ellers er spottingen brunt slimblod. (Æsj dette hørtes lite delikat ut..sorry). Lurer på om det faktisk er et egg som blir befruktet men som ikke fester seg... Skal skjekke med legen. Men interesant å høre om noen har liknende erfaringer...og kanskje noen svar på dette...?
Høstspireønske! Skrevet 28. september 2006 Forfatter #2 Skrevet 28. september 2006 Dytter...i håp om å få noen svar i morgen kanskje...? Natta herfra!
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 28. september 2006 #3 Skrevet 28. september 2006 Du bør nok få sjekket progesteronnivået ditt hos lege. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå