M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 28. september 2006 #1 Skrevet 28. september 2006 Fikk kjøpt unna nesten alle julegavene,kun et par igjen..fikk med ei venninne som var min handlevognkjører..hihi Er så fornøyd,en lettelse å slippe å tenke på julegavene senere.. Å ekstra greit siden jeg sliter med bekkenløsning,vet jo ikke hvordan formen er i oktober-november... klem
Kristannaa Skrevet 28. september 2006 #2 Skrevet 28. september 2006 din heldiggris!jeg må også begynne å handle snart..men er jo INGEN som vet hva de ønsker seg! var du så heldig å få ønsker allerede?
MM med spire Skrevet 28. september 2006 #3 Skrevet 28. september 2006 Flinka!!! Så godt å få gjort det unna... har fortsatt 5 julegaver igjen jeg da, det får vente til neste lønning. Babyutstyr og julegaver i tillegg til det vanlige tar helt knekken på økonomien min
Hemmeline Skrevet 28. september 2006 #4 Skrevet 28. september 2006 Ja er det ikke deilig:) Jeg har også bare noen få gaver igjen. Vet heller ikke hvor lenge formen min holder så godt å slippe å tenke på gaver senere.
Hermelina Skrevet 28. september 2006 #5 Skrevet 28. september 2006 Så flink du er! Har bare såvidt tenkt på julehandelen med skrekk og gru jeg... Aner ikke hva noen skal få, bortsett fra besteforeldrene våre. De har vi gitt spekemat i flere år på rad nå, så den er vel temmelig bankers i år og! : ) Vet jo ikke om bebisen kommer ut til jul sånn at vi kan gi bilder heller! Gi bort tomme rammer med en lapp om at innholdet kommer senere??
M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 28. september 2006 Forfatter #6 Skrevet 28. september 2006 Hadde fått noen tips..Men kjøpte de fleste på black design, der har de såååå mye fint D koster med baby til jul ja, men vi har kjøpt mye av babyutstyret hver måned,så da hadde vi heldigvis penger til overs nå for julegaver..Kjekt ja Så er det ekstra godt når halvskattpengene kommer at de ikke skal brukes på julegaver og babyting :-)
Snupidupi Skrevet 28. september 2006 #7 Skrevet 28. september 2006 Har pakka en del julegava i dag... har kjøpt vel halvpartn trur æ... men e jo fortsatt mange igjen da...
åsså jeg da :=) Skrevet 28. september 2006 #8 Skrevet 28. september 2006 Så flinke dere er da! jeg begynte så fint i august, men så gikk det ett lite raid i andre ting også (som f. eks nytt kjøleskap, 2 mål ved til vintern osv) Blir vel julegaver på neste lønning håper jeg på de fleste av mine skal sendes også, så her er det bare å henge i
*Fått#2*MIA * Skrevet 28. september 2006 #9 Skrevet 28. september 2006 JUL!!!... JULEGAVER... Begynner å skjønne at jeg må få opp dampen for å henge med i svingene her. Har tenkt på hvordan det vil bli med gaveinnkjøpene, men det har nå foreløbig bare blitt med tanken. Jeg elsker jul og alt som har med det å gjøre. Også gaveinnkjøp. Men det er nå dette med julestemningen da. Det er jo den som gjør at jeg synes det er så koselig med julegavekjøp. Kanskje jeg allikevel bør være like fornuftige som dere og sette igang. Har jo bekkeløsning som ikke blir bedre, så... Apropos jul: I år gleder jeg meg SINNSYKT! Være hjemme med familie, min eldste datter, min kommende datter og mannen min som for en gang skyld har fri hele julen :-) Jippi!
Blinkimom Skrevet 28. september 2006 #10 Skrevet 28. september 2006 Dere er kjempeflinke. Har vurdert å begynne med handelen selv, men det føles litt rart nå i september... Burde absolutt ha gjort det, for dersom bekkenløsningen blir verre så kommer jeg meg nok ikke ut av huset... MEN jeg har faktisk begynt å lage julekort Tenkte å lage alle selv i år. Det er så mye fint å få kjøpt i hobby- og scrappeforretninger nå for å lage kort. Det skal jeg kose meg med fremover tenkte jeg
M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 29. september 2006 Forfatter #11 Skrevet 29. september 2006 D er sant at man ikke har julestemning i september..D var litt merkelig å handle uten julemusikk, snø og julepynt... Men men, uansett godt å være ferdig med d. :-)
Leola Skrevet 29. september 2006 #12 Skrevet 29. september 2006 Jeg var å handla julegaver i forgårs:) Fikk gjort unna en hel del, og det føles så bra! Har eksamen i november og desember. Har 2 uker ferie før termin, og de skal brukes til julebakst, husvask og sånne ting. Så da er det greit å være ferdig:)
KrissyL & Aurora Skrevet 29. september 2006 #14 Skrevet 29. september 2006 Jeg har ikke begynt å tenke på julegaver enda... :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå