Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 28. september 2006 #1 Skrevet 28. september 2006 Jeg var SÅ negativ og SÅ deppa i flere uker før vi dro, men i dag fikk vi se knerten som viste seg å være ei lita jente! :-) Så til de som går rundt og har en dårlig følelse, det har ikkeno' å si! Ingen kan ha hatt en verre følelse enn meg, jeg sa rett ut til jordmor at jeg tror den er død...hun så sjokka ut og spurte hvorfor, det hadde jeg ikke noe svar på da ;-) Men jippy!! Nå er det overstått og fytti rakkern' så perfekt og liten hun er :-)
Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 28. september 2006 #2 Skrevet 28. september 2006 Jeg er ikke misunnelig på deg nå! Neiiida! :-) så skjønn da, utrolig tydelig ul bilde, så helt klart at det var en lite person der ja:-) Håper jeg kan juble like mye om 3 uker og 1/2 dag ;-) GRATTIS!
Anonym bruker Skrevet 28. september 2006 #3 Skrevet 28. september 2006 Fikk du tidligere termin på ul? Eller senere, siden du får jente?? Nysgjerring
En liten mamma Skrevet 28. september 2006 #4 Skrevet 28. september 2006 Gratulerer med jente, og med at hun er perfekt!! Jeg var også på UL idag, og inni min mage er det også ei nydelig lita jente som spreller!!!
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 28. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 28. september 2006 Jeg var så misunnelig på deg når du dreiv med den babywatcheren og hørte hjerteslag, så da går det opp i opp ;-) De siste 3 ukene til det er din tur går så fort! Husk å be om bilder før dere setter igang :-) man blir så oppslukt at man glemmer nesten alt, bare ligger der og gliser :-)
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 28. september 2006 Forfatter #6 Skrevet 28. september 2006 Senere, er det vanlig med jenter? Jeg hadde 28. februar og nå har jeg 3. mars.
Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 28. september 2006 #7 Skrevet 28. september 2006 Okey da, synes dog du er litt heldigere enn meg da ;-) bilder du, bare lyd jeg ;-)
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 28. september 2006 Forfatter #8 Skrevet 28. september 2006 Men så for å jevne oddsen igjen får du sikkert en videosnutt eller noe hehe ;-)
ina:) Skrevet 28. september 2006 #9 Skrevet 28. september 2006 Grattis med ei perfekt tulle:) ul på meg idag også)) og her var det også ei perfekt lita tulle:))))))
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 28. september 2006 Forfatter #10 Skrevet 28. september 2006 Grattis til dere to også! Er det ikke utrolig å se den lille astronauten som vinker og tråkker rundt i bobla si? :-)
Samsyn, Camilla og Therese Skrevet 28. september 2006 #11 Skrevet 28. september 2006 hehe, er nok ikke så heldig nei LOL så at du hadde vært på Ullevåll og fått bilde? Hvordan var de der? Er så spent :-)
Sanasol har 2 herlige jenter Skrevet 29. september 2006 Forfatter #12 Skrevet 29. september 2006 Det er bare å glede seg! Ullevaal er jo en labyrint uten like, men når man først finner frem så er det bare fryd og gammel. Vi fikk en hyggelig svensk dame, men de har flere rom til UL (minst 3 tror jeg), vi var ihvertfall 3 par som ventet samtidig, og alle ga hverandre det berømte "jasså, skal dere inn før oss" blikket, men så fikk vi jo alle komme inn samtidig hehe :-) Forteller deg alt om det på tirsdag. Du kommer til å bli drit lei av å høre om det ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå