selfangerkjerringa Skrevet 28. september 2006 #1 Skrevet 28. september 2006 Jeg er 26 uker på vei. Idag har jeg litt magetrøbbel - har visst spist noe jeg ikke helt har tålt... har skikkelig kebab-fylle-mage Det romler og durer der inne... ja dere vet vel åssen det er. Men det snodige er at siden jeg sto opp, og dette magebråket virkelig har tatt av, så har lillejenta vært skikkelig urolig der inne! Hun sparker og snur seg og herjer på... jeg er helt utslitt her jeg sitter.... Spmålet mitt er altså: tror dere hun blir forstyrra av alle tarm-lydene til mamma, at det er derfor hun spreller så fælt nå? Eller har jeg bare en VELDIG livlig fantasi?
Nicki_81 Skrevet 28. september 2006 #2 Skrevet 28. september 2006 Det er klart hun blir forstyrret av tarmlydene. Hun hører jo alt som skjer i kroppen din. Blir nok roligere når bare magen begynner å komme i gjenge igjen =)
Piraka Skrevet 28. september 2006 #3 Skrevet 28. september 2006 Kan hende hun har fått i seg noen av de samme tingene som deg og rett og slett hikker der inne? Litt vondt i magen hun også, kanskje.
Mamsen med lillemor i magen Skrevet 28. september 2006 #4 Skrevet 28. september 2006 Heisann hoppsann! Jeg sliter med det samme. Har en ganske irritert tarm fra før, men når jeg har ordentlig magesjau eller har masse luft der inne, sparker junior mye. Han rører seg og vrir seg til den store gullmedalje! Så han hører nok at noe er på gang er inne
selfangerkjerringa Skrevet 28. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 28. september 2006 er ikke hikke nei. Masse spark og snuing rett og slett..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå