Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #1 Skrevet 27. september 2006 Har sett dette navnet her inne før. Liker det i grunnen bedre og bedre. Hva syns dere? Tenker på å bruke det. Liker at det er norskt og litt spesiellt på samme tid. Tar gjerne i mot forslag til alternative navn i samme sjanger. thanks
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #2 Skrevet 27. september 2006 Er det et guttenavn eller jentenavn???
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #4 Skrevet 27. september 2006 Syns ikke det var så opplagt jeg.. Magne er jo et guttenavn. bare en bokstav i forskjell.. men samme er jo med Dagny.. Syns Dagne hakket litt. men jeg har heller ikke noe "forhold" til det..
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #5 Skrevet 27. september 2006 glemte å få med at Dagny er et jentenavn. hehe.. Dagne er en mellomting av Dagny og Magne nesten. hehe..
Anonym bruker Skrevet 27. september 2006 #6 Skrevet 27. september 2006 knallfint. ikke guttete når man ser det på en vakker jente kjenner en. hun er nydelig og det er navnet og
Anonym bruker Skrevet 2. oktober 2006 #8 Skrevet 2. oktober 2006 Kjenner ei som heter det. Fint navn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå