Fuji Skrevet 27. september 2006 #1 Skrevet 27. september 2006 I går var snuppa på to og en halv måned våken mye av dagen. I dag har hun sovet nesten hele dagen. Bare våken en liten halv time innimellom, og for å spise. Jeg blir helt bekymret av disse variasjonene - er det vanlig at det svinger slik? Hun har ikke feber.
tæssejenta Skrevet 28. september 2006 #2 Skrevet 28. september 2006 Jeg vet ikke om det er vanlig, men det varierer mye med lillegutt også. Han er 2 mnd, og kan noen ganger sove omtrent hele dagen, mens han andre dager er mye våken.
Mamma til godjenta & lillebror Skrevet 1. oktober 2006 #3 Skrevet 1. oktober 2006 Gutten min er 4 mnd, og først nå har det begynt å regulere seg litt. Da han var på alder med dattera di spøkte jeg med at han hadde sove- og våken-dager annen hver dag, han kunne spise og sove hele dagen en dag, og så være våken hele neste. Merkelige greier, men sånn var det! Nå har han de siste ukene vært våken maks 3 timer før han må sove litt, 1/2 - 1 time, dette gjennom hele dagen. De siste dagene har han vært lengre perioder våken, og sovet to lengre perioder, en på formiddagen og en på ettermiddagen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå