Gjest Skrevet 26. september 2006 #1 Skrevet 26. september 2006 Hvor tidlig kan man ta det? Er 15+3 er det for tidlig?
miniinme Skrevet 26. september 2006 #2 Skrevet 26. september 2006 Hei ping-pOng! Ja, det er for tidlig, da jeg ringte balder klinikken, sa de at mellom 23 -24 uke og 32-33 uke var det beste...hvorfor vet ikke jeg, men uansett det er best å vente til du kan få mest ut av bildene...tenker jeg!!! Klem
Gjest Skrevet 26. september 2006 #3 Skrevet 26. september 2006 åååh..Har så lyst til og se bebin! Men er vel best og vente da ja, får bare glede meg til jeg kan da:D Takk for svar!
miniinme Skrevet 26. september 2006 #4 Skrevet 26. september 2006 hei igjen! Forstår godt at du har lyst til å se bebin...skulle selv ønske jeg kunne se bebin min hver eneste jeg ;-) Men jeg har faktisk time til balder klinikken på torsdag...og jeg er nå i over gang fra 23 til 24 uke...men jeg synes det kanskje er litt dyrt,selv om det er verdt det, må jeg tenke litt på økonomien også....men mulig den vordene bestemoren spanderer hi hi!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå