♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 25. september 2006 #1 Skrevet 25. september 2006 Optimist,ingen barn,ikm 25.09 Libra 35. 3 pp etter sa. jente 5. gutt 2. ikm ca 26.09 bente69, 14 pp - jente 2 år, ikm 27. sept *carebear* 1965, 1 barn 14 år, ma mars, sa aug., ikm ca 28.09 Noen av dere har kanskje noe positivt å dele? Jeg krysser fingrene, ja alt jeg har for dere jenter... Tvi-tvi !
♥ gammel (p)røver ♥ - nå røver Skrevet 26. september 2006 #2 Skrevet 26. september 2006 Hei Vilsågjerne! Jeg har dessverre bare dårlige nyheter... har IKM fred/lørdag, men testet negativt i dag, + 100% negativ magefølelse...Du derimot, er du "plaget" av noen graviditetssymptomer? Du har jo IKM på fredag!!!! Har en god magefølelse ang deg uten at jeg kan si hvorfor. Jeg krysser ALT jeg kan krysse for deg denne pp! Synes du burde være nestemann ut! Alltid positiv og helt hærlig!!!!! Lykke til! Klem fra
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 26. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 26. september 2006 Hei gammel (p)røver...C";) Jeg må si med en gang- nicket ditt var til å trekke på smilebåndet av! Synd at testen din var negativ,og magefølelsen likedan...men samtidig har jeg lært at ingen symptomer er de mest realistiske symptomer !! Gleder meg over din magefølelse for meg,og jeg legger meg flat om du har rett...C";).Tørr ikke ha store forhåpninger nå,skuffelsene begynner å bli tunge å svelge... Men jeg skal tenke positivt for oss alle mot helgen,og måtte positive tanker - gi positive tester.. Ikke gi opp gammel (p)røver ! Klem fra vilsågjerne.
Lis@mor Skrevet 26. september 2006 #4 Skrevet 26. september 2006 Ikke noe positivt her heller. hadde el en uke for sent og må nok vente med eventuel testing til over helgen. Jeg er glad jeg brukte el tester denne mnd, ellers hadde jeg sikkert blitt skuffet når mensen uteble men bare negative tester. pleier nesten alltid å ha 28 dagers syklus. Håper jeg har mer spennende nyheter neste uke!
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 26. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 26. september 2006 Satser på gledelige nyheter i neste uke libra ! Godt du el -testet slik at du hadde el under kontroll denne pp da! Masse lykke til til deg !
bente69;) Skrevet 27. september 2006 #6 Skrevet 27. september 2006 Hallo, hallo:) Her skal det et under til for at jeg skal dele noen gode (les;er gravid) med dere. Uten sex ingen barn, så enkelt er det...hehe Denne pp ble det ingen sex pga at kællen var ny operert på sykehuset. Så går jeg bare å venter på tanta som skulle ha kommet i dag, det virker ikke som den dritt kjærringa har det spes travelt *grr* Tvi, tvi og masse lykke ønskninger til deg Vilsågjerne:)
♥ gammel (p)røver ♥ - nå røver Skrevet 28. september 2006 #7 Skrevet 28. september 2006 Nå har jeg spottet i to døgn, testet negativt igjen, og venter bare på at tr skal komme skikkelig igang slik at jeg har en viss ide på når neste EL testing bør begynne :-). Kanskje jeg ikke skal være så aktiv prøver de to neste månedene heller? Jeg er selv født i juli og syntes det var helt pyton å aldri kunne invitere klassevenninner på bursdagen min. Hadde selvfølgelig selskap ved skolestart, men det ble aldri det store som jeg følte at det skulle ha vært. Jeg vet at de fleste prøvere ikke bryr seg så mye om når barnet kommer, men jeg ikke har lyst at mine barn skal ha fødselsdag i sommerferien eller i julen dersom det lar seg gjøre... samtidig så har jeg jo lyst på barn nå og er jo redd at jeg kanskje aldri blir gravid igjen... uff, dette er vankelig altså! Skal egoet mitt tekkes eller det som er til barnets beste? Jeg ønsker i alle fall deg LYKKE til med testing og jeg har som sagt en skikkelig GOD følelse for deg denne måneden! Mange gode klemmer fra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå