Gå til innhold

Slettet av moderator


Anbefalte innlegg

Skrevet

slettet av moderator som upassende

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette forumet er for å støtte og hjelpe de som er inne her.. hvorfor du gidder å skrive et sånt innlegg er for meg uforståelig.. hva tror du egentlig det er godt for?

Skrevet

At man ruser seg med bebiser i magen er for meg helt uforståelig! men (!!) akkurat denne siden her tilhører jo også Dinbaby.com.. Ikke det at det er noe mer riktig å ruse seg etter at man har fått barn, men det finnes dessverre folk som har problemer her i verden. Og man skulle vel kanskje tro at dette skulle være en side der man kunne støtte hverandre litt..? Jeg mener, det er da vel ingen som med glede velger dopen foran barna sine..?!

Skrevet

Kjære deg som synes at ovenstående ikke fortjener å få barn. Jenter som ikke kan forskjell på OG og Å fortjener ikke å få barn.

 

hilsen like saklig som deg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...