ina:) Skrevet 22. september 2006 #3 Skrevet 22. september 2006 Kjempe fin mage har du det man kaller en typisk guttemage?
FuriLaks Skrevet 22. september 2006 Forfatter #4 Skrevet 22. september 2006 Hmm.. har ikke egentlig noe tro på det der, men det var faktisk en som sa det tidligere i dag også... Vet ikke hva det er da, så det kan jo hende.. Hva er forskjell på guttemage og jentemage da? Nå ble jeg nysgjerrig gitt!
Anonym bruker Skrevet 22. september 2006 #5 Skrevet 22. september 2006 flott mage ja! Jeg har hørt at guttemager er som en ball - runde og fine, mens når man bærer på jenter legger det seg mere i bredden også- på hofter og rumpe... Men man kan ikke se på magen hvilket kjønn man får - har et søskenbarn som hadde så "guttemage" - hun fikk jente, og ei venninde som hadde skikkelig jentemage, men hun fikk gutt... Det er vel mest for morro skyld man ser på magefasongen for å tippe kjønn tror jeg :-)
Gjest Skrevet 22. september 2006 #6 Skrevet 22. september 2006 Veldig fin mage ja! Jeg er 24+ 0 i morgen, og venter fortsatt på en sånn rund og fin kul, hehe. Begynner å komme nå, men det har jammen tatt lang tid! Bilder under nicket mitt, hvis du vil sammenlikne.
Godgutten 07 Junispire :-D Skrevet 24. september 2006 #7 Skrevet 24. september 2006 hei! vet ikke om det er jeg som er litt dum, men hvor finner dere det bildet?
FuriLaks Skrevet 24. september 2006 Forfatter #8 Skrevet 24. september 2006 he he:) gå inn på "våre album" (til venstre) og se under nicket!
Gjest Skrevet 24. september 2006 #9 Skrevet 24. september 2006 Fin mage :-) Min er blitt helt rund nå.. hehe.. Ser det ikke selv, men når jeg tok bilde nå sist, så så jeg det... fra mage nede på magen, til mage overalt.. :-) Ligger bilde under nicket mitt.. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå