Gå til innhold

hvordan går det med dere som er over ikm??


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

det er ikke spennende lenger heller, for jeg vet jo jeg ikke er gravis. Har jo testa 100 ganger... venter bare på den hersens mensen, så jeg kan fortsette med livet mitt... Negativ eller? hehe... JA;)

Håper for deg da at alt er i boks;) Kanskje det bare er bra å ikke ha så mange symptomer. Jeg tenker som så at det er jo begrenset med symptomer man kan ha en uke etter befruktning;) Selv om jeg selv hadde 1000...Men hvis jeg er litt rasjonell så skjønner vel jeg og det;=)

 

Lukka tel;)

Annonse

er jo mange som går laaaangt over ikm før de får positiv test da!

så det er jo håp enda.

blir jo 2 uker etter befruktning da....

jeg har ingen forhåpninger lenger.tar det bare som en positiv

overaskelse hvis tanta ikke kommer etterhvert.

har også til søndag. Skulle igrunn ønske jeg hadde 0 symptomer. Har så sinnsykt mensmurring nå. Går bare og er lei meg. Folk på jobben kommer til meg og sier : smil litt a!! Hmmm.. Klarer liksom ikke. Faan asså. Jeg er virkelig på deppern nå kjenner jeg. Pessimist, rett og slett. Kanskje jeg tester i morgen.....?! Tror ikke jeg trenger det desverre..

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...