heldige meg07 + en liten til Skrevet 21. september 2006 #1 Skrevet 21. september 2006 Som du har sett har jeg ikke vært her inne så mye i det siste. Har slitt litt med ganske ekstrem kvalme, har rett og slett ikke orket å gjøre noen ting. Blitt litt demotivert for å si det sånn... Har prøvd og prøvd å få skrevet litt på masteroppgaven min, men det har ikke gått så bra før nå i det siste. Så, det var grunnen min. Men nu går alt så meget bedre...! Var veldig koselig at du hadde tenkt på meg! Synes det er kjempemoro at dere fikk se at dere venter en liten gutt! :-) Håper jeg klarer å overtale "gubben" til at vi også får vite om vi får tilbudet. Han har noen (kremt) sære (?!?) meninger om at det bør være hemmelig til ungen kommer ut. Vi har ikke snakket så mye om det, men jeg tror jeg kan få overtalt han. Det går jo liksom heller ikke an at bare jeg vet det! ;-) Gleder oss uansett til å få sett lille knærten vår. Samboeren har ikke fått vært med på noen av de smugtittene jeg har hatt (har hatt to) så det blir hans første møte med det som er inni magen. Har forresten fått ganske så stor mage i det siste. Det er morsomt! Det er ingen som har spurt meg ennå om det "er noe på gang", men jeg ser at det er mange som ser litt ekstra på den om de ikke vet noe... Gleder meg til den blir ordentlig stor jeg! Så, hvordan går det med deg? Har du kjent noen spark ennå? Gleder meg til å høre mer om hvordan du har det!
Kaja_2013? Skrevet 21. september 2006 #2 Skrevet 21. september 2006 Må ha vært slitsomt å være SÅ kvalm, stakkar! Men det er i hvertfall bra det går bedre nå da! Spennende å få vite kjønn, vi var ikke i tvil om at vi ville det. Men jeg ser jo at det er fordeler med å vente også da:) Likevel føler jeg liksom at jeg kjenner den lille i magen min litt bedre nå når jeg vet litt mer om han! Håper dere blir enige da, tror det kan holde hardt å holde på det helt frem til fødselen for bare en av dere:) Stas med mage,ja! Jeg har såvidt begynt å få noen kommentarer nå - utrolig gøy. Ser det veldig godt på meg nå synes jeg. Men ingen som reiser seg for meg på bussen eller trikken ennå da;( Jeg har det egentlig veldig bra. Har ikke vært spesielt plaget med noe. Kjente babyen for første gang allerede 14+2 (antar at det var fordi jeg var på UL dagen før - legen klemte veldig hardt på magen). Kjente det utenpå 18+3 og min kjære kjente det 18+5. Veldig stas! Har du kjent noe ennå da? Når det gjelder skolen går det veldig tregt om dagen. Har så mye å gjøre at jeg ikke vet hvor jeg skal begynne noen gang, så da blir det dessverre fort til at jeg bruker litt for mye tid på BIM eller sjekker ut babyutstyr på nettet i stedet:) Selvdisiplinen forsvant samtidig med at graviditeten kom! Det er jo SÅ gøy å lese/se på bilder av mager, babyer og babyutstyr!
heldige meg07 + en liten til Skrevet 21. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 21. september 2006 Jeg sitter også på bussen og tenker at når folk faktisk reiser seg for meg, DA er jeg gravid da! :-) Jeg har ikke kjent noe ennå, tror jeg. Kjenner mye bobling i magen, men jeg tror det bare er luft. Vi prøver hver kveld før vi sovner om vi ikke kjenner noe, men så langt har det ikke nyttet. 14+2 var jo veldig tidlig da, må være så deilig å kjenne at det beveger seg der inne! :-) Har du vært med på noen BIM-treff ennå da? Har tenkt at jeg skal bli med på noe om det dukker opp noe snart. Kjenner jo ikke så mange som er gravide (i det "virkelige" livet i alle fall).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå