*mamma til to :-)* Skrevet 21. september 2006 #1 Skrevet 21. september 2006 Hei du Lurer på om du kan se om vi får flere barn,event. kjønn og når (litt fram i tid)? Får jeg mere jobb i nærmeste framtid,hva med økonomi og kjærligheten? Jeg: 050380 Han: 120274 Håper du tar deg tid til meg.... På forhånd takk.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 21. september 2006 #3 Skrevet 21. september 2006 Du/dere kommer til og få en jente i slutten av 2007.Ser ut som det blir 3 barn tilsammen.Har han noen fra før?ser en gutt her. Du kommer til og få deg jobb men ikke får vår/sommern 2007 og da vil økonomien stabilisere seg og dere får den del penger til overs som kommer til å gå med til et bryllup i 2009.
*mamma til to :-)* Skrevet 21. september 2006 Forfatter #4 Skrevet 21. september 2006 Tusen takk for du tok deg tid til å svare. Vi har to gutter sammen, så det var nok en av dem du så...? Hørtes bra ut at det kommer til å ordne seg med mere jobb og bedre økonomi. Blir spennende å se om det blir ei jente på oss..., Chanelle2 spådde også jente (våren 2008)... Kan du se om det blir en planlagt graviditet ? klem... spennende side dette her )
*mamma til to :-)* Skrevet 22. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 22. september 2006 ...dytt,dytt...
*mamma til to :-)* Skrevet 22. september 2006 Forfatter #6 Skrevet 22. september 2006 ...dytt.dytt...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå