?!:) Skrevet 21. september 2006 #1 Skrevet 21. september 2006 jeg er rundt 23 uker på vei og trenger råd..jeg får støt i magen innimellom,skikkelig ubehagelig,det er så vidt jeg kjenner til ikke kynnere,ikke spark heller,de har jeg lokalisert,hehe..har en sønn fra før kan ikke huske støt i magen fra det svangerskapet,men dette er plagsomt..noen som har det sånn eller vet noe om det??
Anonym bruker Skrevet 21. september 2006 #2 Skrevet 21. september 2006 jeg har det samme problemet,og kan heller ikke huske det fra forrige svangerskap. har heller ikke peiling hva det er.
Gjest Skrevet 21. september 2006 #3 Skrevet 21. september 2006 Jeg får støt jg oxo. Men for meg er det veldig ofte når jeg snur meg litt brått i sengen eller gjør en bevegelse som strekker litt i kroppen. Kan det ha noe med at magen ikke er så elastisk lenger? Men det er akkurat som d r inni magen da...og ikke spark nei...selvom jeg først lurte på om det kanskje var et veldig kraftig spark. Merkelig greier. Dette er min første, så har ikke noe å sammenligne med heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå