Anonym bruker Skrevet 20. september 2006 #1 Skrevet 20. september 2006 vi er inne i vår første pp,har el om 10 dager,mne mannen er forkjølet og vil gjerne ta seg en cognac ikveld(mener at det skal hjelpe mot forkjølelsen)og jeg er bekymret for prøvingen denne mnd da...?vet ikke om han har dårlig sædkvalitet,så det er ikke det,men minker ikke sjangsene da?
ღDidrikmamsenღ Skrevet 20. september 2006 #2 Skrevet 20. september 2006 Etter statisikken på folk som blir gravide i fylla så tror jeg ikke det gjør noe om han tar en cognac..
Gjest Skrevet 20. september 2006 #3 Skrevet 20. september 2006 Tenk på uttrykket fylla har skylda,selv om det ikke er d han planlegger.Trur ikke det har noe å si.Det er vel med overdreven bruk av alkohol man kan tenke slik.Lykke til !
Anonym bruker Skrevet 20. september 2006 #4 Skrevet 20. september 2006 tusen takk.måtte høre litt med dere jenter.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 20. september 2006 #5 Skrevet 20. september 2006 la han ta den..er ikke så farlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå