Gå til innhold

9nah


Queen_of_the_road*2_gull

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Ser vi har IKM på samme dag.. Jeg er også i min 2 pp nå. :)

Hvor gammel er du? Kommer fra?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jøss:-) det var pussig ja! Jeg er fra Oslo. Blir 30 i år. Du da?

Skrevet

Ja, hadde vært kjekt å fulgt med deg llitt, siden vi har IKM samme dag.. :)

Er fra Molde og blir 23 om 14 dager jeg. :)

Skrevet

ja, ikke sant? :)

Har dere barn fra før?

Vi har ikke, så dette er helt nytt for oss. Og egentlig litt skremmende også på et vis.. Men gleder meg selvfølgelig til en evnt. positiv test da.. :)

Tar egentlig ting litt som de kommer.. Enda.. :)

Skrevet

vi har heller ingen barn fra før. ble hoppende glad da min samboer 'endelig' foreslo å slutte på pillen. jeg har alltdi vært så glad i barn og har liksom ikke kunnet vente med å begynne å prøve. men vi har bare vært sammen i halvannet år, så var jo lurt å vente litt, være sikre på at det er hverandre vi vil ha etc. Kjøpte oss leilighet sammen i mars litt utenfor Oslo sentrum og trives veldig godt der. Begge jobber fulltid.

Har du gått på p-pille frem til nå nylig? jeg sluttet på Diane 19 august. håååper jeg er regelmessig alt...skulle egentlig ta det helt med ro jeg og og ikke bli revet med, men ble altfor ivrig alt for fort, og har til og med kjøpt inn (og prøvd..:-) el-tester og graviditetstest. he he. men må innrømme at jeg ikke har sagt dette til min kjære for han er veldig på det at man må ikke stresse, snakke og tenke for mye på det, for da skjer det ikke..

Hva driver du og kjæresten din med? Er dere gift?

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...