Gjest Skrevet 20. september 2006 #1 Skrevet 20. september 2006 Så kvier jeg meg veldig! Ikke bare fordi jeg så klart ikke vil ha den, men fordi det murrer som besatt i mage og korsrygg og i tillegg stikker som små kniver innimellom. Så ille pleier det ikke å være på denne tiden, ikke på langt nær, så om dette ikke er tegn på graviditet, så må jeg si at jeg helst ikke vil ha den mensen som kommer ut av alle disse smertene. Det må jo bety dødlig vondt og ekstreme mengder blod... Minst...! Uff!
Maigutt07 + maijente10 Skrevet 20. september 2006 #2 Skrevet 20. september 2006 Uff da, hørtes ikke noe godt ut.... Skal hjelpe deg å krysse fingre for at du er gravid jeg og at det er det stikkingene kommer av!! Håper tr ikke dukker opp da!
Gjest Skrevet 20. september 2006 #3 Skrevet 20. september 2006 Takk for det! Tar hjertelig i mot alle kryssede fingre :-)
*Julie* 4pp Skrevet 20. september 2006 #4 Skrevet 20. september 2006 Hei Alva;) Hvordan går det med deg, var det slik at du skulle ta en el-test for å se om det ble utslag på den?? NÅR SKAL DU EVT GJØRE DET??? Er jo sååååå spent på dine vegne jeg, glemmer nesten å tenke på min egen el i disse dager.. Håper virkelig det er noe på gang til deg;) Klem
Phobia Skrevet 20. september 2006 #5 Skrevet 20. september 2006 Ja enig med deg Alva - har også såpass mye menssmerter at jeg helst ikke kommer til å overleve denne tr tror jeg..... Krysser dermed ALT
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå