Samoi, fikk gutt 23.03 Skrevet 19. september 2006 #1 Skrevet 19. september 2006 Vi er i ferd med å skifte bil, og er usikker på hvor stor familie vi ønsker oss/kommer til å få. Vi ønsker oss fire barn, men det vet man jo aldri. Iallefall trenger vi en bil med 6 seter, og stort bagasjerom. Har dere noen anbefalinger å gi oss? Takk for alle svar!
mor til 4 i mars Skrevet 20. september 2006 #3 Skrevet 20. september 2006 7 seters ford galaxy har vi vert å sett på og den likte eg kjempe godt ,har sjekket litt rundt på finn .no og det er mange 7 setere som ser bra ut for eg har ikkje lyst på kassabil.
sissi77 Skrevet 21. september 2006 #4 Skrevet 21. september 2006 vi har kjøpt opel zaphira, er kjempe-fornøyde! har 3 barn, ett på vei og hund! he-he.. står på..
mammapåny Skrevet 23. september 2006 #5 Skrevet 23. september 2006 9-seter caravelle (eller karamell som barna sier) Kjempefornøy, all den plass vi trenger og litt til. Deilig på ferie, får med ALT. Kjempelett å kjøre og nydelig oversikt.
Gjest Skrevet 23. september 2006 #6 Skrevet 23. september 2006 Ungene våre også sier Karamelle og vår har også 9 seter....Registrert på det så vi må sette inn igjen ett sete..Har 8 nå da.
prinsesse fiona Skrevet 27. september 2006 #7 Skrevet 27. september 2006 Vi venter tredjemann og har kjøpt Opel Zafira. En bil med god plass uten at den virker for stor å kjøre. Vi har vært kjempefornøyd med bilen. Kan gjøres om til 7 seter ved å slå opp to seter bak. Disse legges ned og vips så har man god plass til andre ting.
Anonym bruker Skrevet 3. oktober 2006 #8 Skrevet 3. oktober 2006 Har akkurat kjøpt oss Volvo XC 90 med tilhengerfeste og er storfornøyde. Setene kan justeres etter hvor mange passasjerer, og de gangene vi trenger det leier vi likegjerne en tilhenger. HIlsen "snart 4 barn - og hund"
Na`is`vi`mi` Skrevet 8. oktober 2006 #9 Skrevet 8. oktober 2006 Vi venter nr.4 og har kjøpt Mazda 5. (6+1) Stilig bil,men ikkje verdens største bagasjerom når alle seter i bruk.. Men den fungerer bra for oss..bruker takboks når vi skal på tur med alle..og har med bagasje...
FannyFanny Skrevet 19. oktober 2006 #10 Skrevet 19. oktober 2006 Vi har kjøpt Opel Vivaro, 5 seter, men kan sette inn 3 seter til (ekstra seterad fulgte med bilen). Bilen er 5,5 m lang - vi har 1 barn, 1 til på vei - har lyst på mange flere + har en stor hund - så regner med vi gjør om bilen til en 8 seter om ikke så altfor lang tid! )
Vinner av 4xlotto Skrevet 20. oktober 2006 #11 Skrevet 20. oktober 2006 Hei, Vi var lenge i tenkeboksen! Hadde to fra før av og venter nå tvillinger. Men valget falt på en Toyota Hiace, og vi er veldig fornøyde. Det er masse plass i den, og den er både driftsikker og god å kjøre. Vi har en 2003-modell, og anbefaler den på det varmeste!
nina! Skrevet 22. oktober 2006 #12 Skrevet 22. oktober 2006 Vi venter 4 mann om noen uker og har kjøpt vw multivan.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå