supra-Embla kom 12.12 Skrevet 18. september 2006 #1 Skrevet 18. september 2006 Jeg syns ikke magen min har vokst i det siste i det hele tatt, har ligget på 105 lenge, er i uke 30 nå... M etter en måling nå så har jeg jammen meg vokst hele 2 cm.... hvordan er det m dere jenter? Klemz
Lystpåentiljeg Skrevet 18. september 2006 #2 Skrevet 18. september 2006 Tror nok jeg har vokst litt, hehe, kjenner meg ganske enorm i alle fall. Blitt tyngre å komme seg ut av sengen, og sofaen for den del. Lille babyen har begynt å sparke mye hardere den siste uken, skikkelig artig å se magen bule ut.
Mary1- født victoria Skrevet 19. september 2006 #3 Skrevet 19. september 2006 Jepp, da har jeg vokst siden sist jeg målte, og det var 8 sept, da var jeg 96 cm og nå er jeg 100 cm.. Uke 28+3 Så vi vokser og vokser ) Klem
KrissyL & Aurora Skrevet 19. september 2006 #4 Skrevet 19. september 2006 Jeg har ikke målt meg men jeg føler at jeg vokser for hver dag... Da vi skulle på jobb i dag tidlig ble jeg helt fortvilet. INGEN jakker som passer lenger for magen tar MASSE plass :-)
snøbaby Skrevet 19. september 2006 #5 Skrevet 19. september 2006 Magen vokser vel litt i rykk og napp...heldigvis sier nå jeg...i sommer var jeg sikker på at jeg kom til å sprekke før desember kom....men det virker nå litt mer lovende nå...
snart5bare89 Skrevet 19. september 2006 #6 Skrevet 19. september 2006 Jeg føler heller ikke at jeg vokser vær uke, men når mandagen kommer og jeg drar på dansing sier alle elevene min at jeg vokser mer og mer for hver uke som går... Jeg føler jeg kommer til å sprekke hvis jeg puster helt ut, litt ekkelt
Beibi82 Skrevet 19. september 2006 #7 Skrevet 19. september 2006 Synes jeg har krympa jeg ... nei, vokser vel mer i rykk og napp her.
M-82 har fått ei prinsesse:) Skrevet 19. september 2006 #8 Skrevet 19. september 2006 Synes ikke magen vokser her heller...skal til jordmor i dag,2 uker siden sist,så jeg er spent på symfyse-fundusmål... Den vokser vel i rykk og napp ja:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå