Gjest Skrevet 18. september 2006 #1 Skrevet 18. september 2006 Pæresider (m alkohol) i farge, lukt og konsistens? Skal ha jentekveld på fredag og er kanskje gravid og vil derfor ikke drikke, men jeg pleier alltid å ta meg noen glass vin så de andre vil lure om jeg ikke drikker, og den der "urinveisinfeksjon og antibiotika" er for oppbrukt... Derfor tenkte jeg å ta å helle brus over i en tom pærecider boks og late som det er pæresider. Vil de gå på den tror dere?
Gjest Skrevet 18. september 2006 #2 Skrevet 18. september 2006 Mener du eplemost? Pærecider er med kullsyre iallefall.... Hva med å blande eplemost med sprite?
kirsty*2barnsmamma Skrevet 18. september 2006 #3 Skrevet 18. september 2006 Ja det skal vel gå greit? Er vel ingen som lukter forskjell da... hvis noen vil smake så smaker det jo cider. jeg synes ihvertfall at de er like :-)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 18. september 2006 #4 Skrevet 18. september 2006 Lagret før jeg var ferdig :-) Men du sal ikke være redd for å drikke lkitt cider, er jo ikke så mye alkohol og så tidlig i graviditeten skader det ikke. Men skjønner du bekymrer deg... så du kan jo teste ut trikset ditt. Er sikker på at de andre ikke legger merke til det
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #5 Skrevet 18. september 2006 På Europris selger de en svensk cider (både eple og pære) til ca 10 ,- Denne smaker som alkoholholdig cider, og jeg hadde glatt blitt lurt til å tro det var alkohol i den
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 18. september 2006 #6 Skrevet 18. september 2006 mozell og liknende er vel så likt som du kommer tror jeg. jeg er lettlurt så jeg hadde i alle fall gått på en ;o) spennende å lese om mulig festeblødning i dag! gleder emg til å høre fortsettelsen!
Gjest Skrevet 19. september 2006 #7 Skrevet 19. september 2006 Takk for tips, det skal jeg sjekke ut! :-) Kristy: Ja jeg vet at bitte litt sikkert ikke er så ille, men ja, jeg føler bare ikke for å drikke alkoholnå, tror jeg hadde en festeblødning i går og da føles det bare helt feil å innta alkohol..!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå