Vibeke&gullguttene:) Skrevet 18. september 2006 #1 Skrevet 18. september 2006 Hvordan går det med dere?? Var koselig å møte dere da:) Får bare rope ut hvis noen vil ta en tur på cafè eller noe:)?? Je har hvertfall noen laaange ventedager foran meg...hehe *klemmer*
Gjest Skrevet 18. september 2006 #2 Skrevet 18. september 2006 lover å rope.. høyt du kan jo legge meg til på msn ? [email protected] ...
mamsen og ML+litenimagen Skrevet 18. september 2006 #3 Skrevet 18. september 2006 hei:) her går det kjempe bra!blir er gjerne med på cafe en dag jeg, må jo hjelpe deg å lette ventetiden;) du har jo nr mitt.
Gjest Riga19 - jente 22.10? Skrevet 18. september 2006 #4 Skrevet 18. september 2006 Jeg synes dagene går kjempefort, men nå sover jeg jo hele dagen (sover fra 7-16...IKKE sammenhengende selvsagt, men nesten 7 timer til sammen,- noe som ikke er nok, egentlig). Men jeg er altså våken og ledig om kveldene, så jeg er med på noe!:-) PS. Ang. de pengene...var ikke meninga å irritere, men det hadde seg nemlig slik at jeg ikke har fått engangsstønaden (krøll med adressene), og så betalte jeg 24 000 i depositum på den nye leiligheten vår i august i tillegg til leie, så jeg var rimelig blakk da. Heldigvis så rakk de 15 kronene til frokost, og dagen etter fikk jeg stipend fra Lånekassa!:-) For kjæresten min dro jo til Russland med kortet sitt (han gjorde jo det den onsdagen, så humøret mitt var nok ikke på topp, nei), og det er han som har pleid å betale for mat!
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #5 Skrevet 18. september 2006 sover du ikke på natten??? bare lurer...
Gjest Skrevet 18. september 2006 #6 Skrevet 18. september 2006 er ikke alltid bare bare å sovne når det er like viltert som klatreetappen i tour de france i magen
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #7 Skrevet 18. september 2006 hehe nei, er enig der men man pleier jo ikke å ha for vane og ikke sove om natten og heller sove på dagen?!
Gjest Riga19 - jente 22.10? Skrevet 18. september 2006 #8 Skrevet 18. september 2006 Rart spørsmål med tanke på at jeg faktisk skriver tidspunktet jeg sover på, menmen. Om du lurer på hvorfor jeg ikke sover om natta, så er det fordi jeg liker nettene best, og det er mye bedre å våkne av mareritt når det er lyst rundt meg enn når det er kjempemørkt, og jeg er helt aleine, og det er ingenting på tv for å roe meg ned...har slitt med mareritt i 2 år nå nesten hver natt (og da ordentlig natt altså, for døgnrymten min passer uheldigvis ikke inni samfunnets normer, og da må jeg forsøke å sove om nettene), men den siste uka har det gått bra!:-)
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #9 Skrevet 18. september 2006 raring... hva har du tenk til å gjøre når du får barn. da må du jo sove når det passer barnet ikke når det passer deg. aldri hørt om noen som ikke liker å sove på natten, hva sier samboer, dere kan jo ikke ha så mye tid sammen siden du sover på dagtid...
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #10 Skrevet 18. september 2006 det høres ekstremt sært ut, ble litt nysgjerrig selv nå
Anonym bruker Skrevet 18. september 2006 #11 Skrevet 18. september 2006 kanskje kjærsten hennes( hvis hun har en) jobber nattevakt eller noe. at de sover sammen når han kommer hjem... bare en teori altså. hadde jo vært den mest natulige årsaken til en særs spesiell atferd. men men hver sin smak. smaken er som baken, vidt forskjellig;)
Gjest Skrevet 18. september 2006 #12 Skrevet 18. september 2006 d hete smaken er som baken - delt i to!! du er nå rar du.. hihi.. *flire seg skakk ihjel!!*
Gjest Riga19 - jente 22.10? Skrevet 18. september 2006 #13 Skrevet 18. september 2006 Ler om også skakk ihjel her...hadde tenkt å svare saklig, men jeg kan ikke gjøre noe annet enn å le!
Gjest Riga19 - jente 22.10? Skrevet 18. september 2006 #14 Skrevet 18. september 2006 Oi...meg ble til om!o.O Men til mitt forsvar så er det jo vanskelig å skrive rett når man ler så mye!
Gjest Skrevet 19. september 2006 #15 Skrevet 19. september 2006 ja, da skriv man bestandig feil.. pluss at man er laaangt på overtid, på sengetid..
Anonym bruker Skrevet 19. september 2006 #16 Skrevet 19. september 2006 så utrolig tragisk du virker, i hvertfall ikke skikket til å være mor med den atferden...
mamsen og ML+litenimagen Skrevet 19. september 2006 #17 Skrevet 19. september 2006 oioi, her har det skjedd litt av hvert. men ANONYM har du ikke fått med deg at denne liken egentlig bare er beregnet for "pizzagjengen" (hehe)?
Vibeke&gullguttene:) Skrevet 19. september 2006 Forfatter #18 Skrevet 19. september 2006 anonym kan virkelig ikke ha fått med seg en dritt...hehe.. H*n får bare holde på så mye h*n orker... jaja... sender deg en mld en dag jeg;) Hva gjør du forresten om dagen?
mamsen og ML+litenimagen Skrevet 19. september 2006 #19 Skrevet 19. september 2006 leser... eller prøver... og spiser. vokser som bare det:) nå spiser jeg tunfisk med pasta og tomater, egentlig ikke favoritten, hehe, men i dag var det supergodt;) du? på jobb eller?
Anonym bruker Skrevet 20. september 2006 #20 Skrevet 20. september 2006 er du, riga, så "wierd" at du ikke engang kan svare på spørsmål?
Gjest Riga19 - jente 22.10? Skrevet 20. september 2006 #21 Skrevet 20. september 2006 Du mener vel weird? Er rar som bare det, men nå må du skjønne at det er veldig vanskelig å skrive når man ler! Men du er vel så nysgjerrig å vite hva jeg skal gjøre når jeg får babyen at jeg må nesten svare på deg selv om du ikke tilhører pizzagjengen. Det er faktisk ikke slik at jeg kan sove når det passer meg...om jeg hadde hatt valget, så hadde jeg jo sovna når jeg la meg, men det er dritvanskelig når man sliter med søvnproblemer. Heldigvis fant jeg ut at jeg fikk mye bedre søvn av å sove om dagen, så det gjør jeg nå...litt kjipt når man har jordmortime kl 11, men den skal jeg nok greie! Så til babyen ja...vet ikke åssen det blir siden jeg aldri har opplevd det før. Om du hadde lest innlegget mitt ordentlig, så hadde du fått med deg at kjæresten min har vært i Russland, og da er det jo ingen andre jeg har måttet ta hensyn til den siste uka...dessuten så er det jo veldig vanlig at par ikke er sammen fra 8-16 pga skole og jobb! Og kjæresten min skjønner veldig godt at jeg trenger søvn, så han skal passe på babyen mens jeg hviler...han blir tross alt pappa, og får like mye ansvar som meg. Så da kan jo jeg passe på babyen om natta når jeg likevel er våken! Er faktisk overraska at anonym ikke har rakka ned på den dårlige økonomien min...tenk så jævla dårlig mor jeg blir når jeg nesten ikke har råd til en frokost!o.O
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå