Gå til innhold

mamman til to prinser og hjertebank


Anbefalte innlegg

hei ser at vi har ikm samme dato i uke 40. 2. oktober..lurer derfor på om dere har fått EL? tester noen av dere? jeg har testet EL i 3 dager nå,men den er bare negativ..hadde litt EL slim i dag..rart at testen da er negativ..

 

*klem*

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6348735-mamman-til-to-prinser-og-hjertebank/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei Venterpåbaby!

 

Næmen så koselig å bli etterlyst! ;o)

 

Jeg har tatt el-tester nå siden torsdag, men så langt bare negativ. Og har heller ikke noe el-slim ennå... jeg antar el kommer på tirsdag eller onsdag, for sist periode hadde jeg også rundt den tiden.

Så da håper jeg på en positiv el-test i morgen.

Hadde noen småsmerter i eggstokkene i går, så jeg håper at det er et tegn på at el nærmer seg.

 

Har dere prøvd i mange perioden ennå? jeg er i 4 periode nå... og håper jeg får ordentlig EL nå, sist gang tror jeg ikke egget poppet ut på en måte, hadde veldig smerter i flere dager rett etter el. Og perioden før der hadde jeg aldri noen EL.... Fikk Pergotime av gyn siden jeg har litt historie med mye cyster og tull.

 

Lykke til og håper det klaffer!!! Så vi kan rope Jippi i kor den 2.okt! ;o)

 

 

Vi er inne i vår 5 pp. men dette er 1.pp jeg tester med eggløsningstest..håper jeg har eggløsning da..er det ikke 24 til 36 timer før eggløsning testen skal vise positiv?

 

Håper også på positiv test i morgen..har tatt to tester i dag for sikkerhetsskyld:) er livredd for å gå glipp av en EL..har du syklus på ca 28 dager da?

 

Ja håper virkelig vi kan juble i kor den 2. okt , det bare må klaffe for oss (xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx) dette var da noen kryss for oss to..du må si i fra når du har testet eller den stygge tanta kommer:)

*klem*

Det er tredje perioden jeg bruker eggløsningstester, og de to siste har jeg brukt ClearBlue digital test. De er litt lettere å tyde....

Når testen viser positiv, så skal EL skje mellom 12-48 timer etter. Så da er det bare å være klar til å hoppe til sengs.... ;o)

 

Jeg har en 28 dagers syklus, men siste mens kom en dag senere. Så derfor antar jeg at IKM er 2.okt.

 

Tvi tvi, da krysser vi fingrene for at EL dukker opp snart!

 

klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...