Gå til innhold

Bente69


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei på deg Martine:)

 

Ja, gubben var under kniven på mandag. I utgangspunktet skulle de fjerne galleblæra med kikkhullsoperasjon, men det fikk de ikke til så de måtte åpne han helt. Han har nå et operasjonssår som er ca 20 cm like under høyre bryst. Talte opp nagler her i sted, det var hele 21 stk som skal fjernes på torsdagen. Etter forholda går det bra med han, pga kraftig infeksjon i galleblæra (skulle hvert som et lite egg, men var 4-5 ganger større) kom han først hjem fra sykehuset i dag. Skal bli godt å komme igang med vårt vanlige liv igjen etter 7 uker med elendighet.

 

Ja, du kan tro vi koste oss på Mallorca. Vi reiste med Star Tour bodde på et leilighetsanlegg som het Elisa lå utenfor Alucudia(2,5 km ca) på et sted som het Playas De Muro. Vi hadde en nydlig uke med flott vamt vær og ca 30 grader. De to-tre siste dagene var det endel skydekke, men hva gjør det når det er 30 grader:) Snuppa koste seg på stranda og ved bassenget, mens syns det tok veldig lang tid å få maten servert...hehe Vi hadde en helt toppers uke:))))

 

Denne pp gikk nok også at skogen, dag 14 var på onsdagen. Før han ble lagt inn var han ikke i form til noe sex, så null sjanse for at det sitter noen spire denne pp. Så nå har vi fult fokus på 07.07.07 hehehe. Det blir en flott dato å ha bursdag for vårt mirakel:)

 

Det har hvert veldig hektisk i det siste, så jeg har ikke fått hver her så mye.

 

Håper alt er bra med deg og dine, Martine:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6336003-bente69/#findComment-6348742
Del på andre sider

Regner med at det er bra godt å få hjem mannen sin om sider. Du får la an få noen ukers hvile med godt stell. Da er han sikkert så klar at 07.07.07 er i boks i full fart. Høres ut som om du hadde en flott ferie da.

 

I martine-huset er det søndagskveld og huset er omsider ryddig og reint til ei ny uke. Det er liksom søndag som blir vaskedag her hjemme. I dag har jeg nok en gang kjent etter om det er noen symptomer som kan tyde på svangerskap, men finner igunnen ingenting nytt. Så derfor kommer vell tante-f som den pleier på onsdag. Har ikke helt gitt opp håpet, men er realist for å si det sånn.

 

klem fra

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6336003-bente69/#findComment-6349185
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...