Gå til innhold

dere som har tatt lakserolje!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvilke tok dere?så det var mange forskjellige på apoteket også i tablettform!!!

 

og virket det hihi!!! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

IKKE ta det er mitt eneste råd!

Skrevet

Heter Ricinolje. Oppbevares i kjøleskap på apoteket.

Skrevet

Nei..IKKE ta det..hadde et helvete i flere dager da jeg tok det..fikk masse rier og ingenting skjedde..slet med magen i lang stund etterpå..

Skrevet

Jeg ble vel igrunn også anbefallt på svangerskaps kurs at man bør ligge unna slike kjærringråd som skal frembringe fødsel. En fødsel består av en lang serie med ulike prosesser som skal sette igang etterhverandre. Selv om man klarer å trigge den første prosessen slik at man får rier/maserier, så er det ikke sikkert at den neste prosessen er klar for å starte (fordi fødselen ikke var helt klar i utgangspunktet). Dermed risikerer man å få masse plager i form av ueffektive rier, bekymring, bivirkninger av kjærringrådene og skuffelse fordi ingenting skjer.

 

La heller naturen gå sin gang og svelg noen porsjoner med tålmodighet. Går du langt over tiden så vil fagpersoner hjelpe til istedet :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...