Gå til innhold

no har eg kjøpt vogn:)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

hei!

grattis me ny vogn da!:) kan nesten ikke vente til jeg selv har vogna i hus!:) er 17+3 idag og skal kjøpe emmaljunga kombi vogn!:) men det blir nok ikke før nermere jul at pengene strekker til vogn!:) kos dere masse fremover jenter!!:)

 

Annonse

hehe :) jeg syns kanskje det er litt tidlig likevel, er redd for å bli veeeldig utålmodig hvis jeg monterer den allerede nå... men f%¤&/ heller, jeg tror jeg gjør det likevel!!!!! ikveld :) hihi... i nattens mulm og mørke... :)

Tror den forferdelig mintgrønn-fargen skremmer vekk bøen :) hehehe.... skal males, men det blir ikke før til påske tror jeg. Nå er det kjøkken og bad som står i første rekke, samt å få ferdig rommene til ungene. Bare småplukk igjen på sistnevnte heldigvis :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...