Gå til innhold

Snuppa har begynt å svelge så mye luft under amming - hvorfor?


Anbefalte innlegg

Snuppa mi på 3,5 uke har begynt å svelge så mye lift når jeg ammer henne. Hun gjorde ikke det før. Resultatet er at hun tidvis får vondt i magen (klarer ikke å rape ut all lufta, dessverre) og blir liggende og trøkke og prompe masse (stakkars liten). Er det noe jeg kan gjøre med dette? Hun ligger riktig på puppen og har nok av brystvorta i munnen. Men hun kaver seg opp og svelger masse luft. Kjipern!

Fortsetter under...

Men det virker som om hun svelger luft fordi hun kaver seg opp og blir stressa, gjerne før melka begynner å komme for fullt + litt etter. Hun er så ivrig at hun bare hiver seg på og svelger i vei.

Skal prøve! :) Ville vært koselig. Ser an været. Blir det drittvær, holder jeg meg nok hjemme - jeg har nemlig ingen jakker som passer over melkemaskineriet lenger.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...