*Vi blir 5* Skrevet 13. september 2006 #1 Skrevet 13. september 2006 Våknet kl. 0400 i natt med skikkelig vondt i magen (akkurat som noen mega kynnere,bare det tar ikke slutt) og har det slik enda, har bare vært våken siden da og er kjempe bekymret, i tillegg er jeg superkvalm og må spy hele tiden... Jeg har ikke kjent noe liv enda i dag, lurer på om jeg burde ringe til legen, eller om jeg skal vente til i morra når jeg skal på svangerskapskontroll likevel? blir lissom så lenge å vente når jeg føler noe er galt.... Jeg er i uke 32 Hva syntes dere jeg skal gjøre? Takk for svar!
lana<3 Skrevet 13. september 2006 #2 Skrevet 13. september 2006 Jeg hadde ik spurt noen til råds her inne engang...hadde bare reist inn til føden....har du lang vei ville jeg ringt inn og spurt dem til råds...de der dumme almennlegene kan lite og ingenting om disse tingene føler jeg
Yana Skrevet 13. september 2006 #3 Skrevet 13. september 2006 Ring fødeavdelingen og spør om råd. Jeg vil tro de vil ha deg inn der på kontroll svært raskt.
miaminmia Skrevet 13. september 2006 #4 Skrevet 13. september 2006 en telefon til legen skader jo ikke. Jeg ville ringt å hørt hva de synes. Det å være redd er ikke noe kjekt. Så sier jo alle jordmødre at det er bedre å ringe en gang for mye. Lykke til:)
Elvis_79 Skrevet 13. september 2006 #5 Skrevet 13. september 2006 Hvordan gikk det med deg? Håper virkelig allt gikk bra.
*Vi blir 5* Skrevet 13. september 2006 Forfatter #6 Skrevet 13. september 2006 tusen takk for svar,skal ringe til føden nå,sier ifra hva som skjer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå