~Maja Mor~ Skrevet 12. september 2006 #1 Skrevet 12. september 2006 HERREGUD! Men alt er bra med han. Men han var litt ør etter det som skjedde at han ikke orket noe i dag. Kanskje i morgen!!!!!!! N E E E E E I I I I I !!!!!!!!!!!!! Veldig glad for at det har gått bra med han, men i alle dager, er det høyere makter som er imot meg om dagen eller? Er det ikke meningen at jeg skal bli gravid? Jeg er så lei meg, tenk om vi går glipp av den siste pp'n vår da! Æsj, øsj og dobbelt æsj! Som om ikke dette var spennende nok som det var!!!!
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 12. september 2006 #2 Skrevet 12. september 2006 ojojojoj, så skummelt da!!! Godt at alt står bra til, du får satse alt på morgendagen da. Det var skikkelig kjipt da maja-mor, men det klaffer nok i morra!
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 12. september 2006 #3 Skrevet 12. september 2006 huff alså...det var dumt..jeg kjenner ikke historia di,men er nysjerrig=)) bruker du donor? regner med det siden du skriver det da..hehe..
Gjest Skrevet 12. september 2006 #4 Skrevet 12. september 2006 Oi! toppen av uflaks dette da!!! Inviter han bort for å spise middag sammen og "ta vare på han" da vel..... kanskje det skjer noe likevel;) Gutter er jo gjerne litt sånn at de trenger omsorg....
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 12. september 2006 #5 Skrevet 12. september 2006 HVA?? Det hørtes skummelt ut.. Bra alt gikk fint med han da, håper dere får kosa masse i morra! ) Masse lykke til denne pp, å håper han ikke tar jobben i USA! Klem
Snuffen Skrevet 12. september 2006 #6 Skrevet 12. september 2006 Å nei og nei maja-mor.. så leit å høre. Godt det gikk bra med han, men å spolere sjangsene var jo ikke særlig hyggelig da... Du skal se ting ordner seg...
Petrinemor Skrevet 12. september 2006 #7 Skrevet 12. september 2006 Så bra at det går fint med han, han har nok hatt hell i uhell!! Han er nok sliten etter en sånn påkjenning.. Donoren, er det gubben din det da? Fortsatt ganske så fersk her inne, så har ikke fått med meg så mye...
tina 79:) Skrevet 12. september 2006 #8 Skrevet 12. september 2006 Å nei, så kjedelig maja-mor, du har jammen uflaks i dag. Stor sympatiklem!
~Maja Mor~ Skrevet 12. september 2006 Forfatter #9 Skrevet 12. september 2006 Petrinemor og Maria.. skal dytte opp min historie... Og til info etter den: Han har fått et jobb tilbud i usa som han ganske sikkert sier ja til. Så da blir dette vår siste pp...og så om ikke det var nok så havner han i en bilulykke når jeg har EL. MANNFOLK ;-) Får håpe han har kommet seg til i morgen!!! Er så trist nå, ser for meg at baby drømmen min ble borte i den ulykken... *snørr og tårer*
Nela Skrevet 12. september 2006 #10 Skrevet 12. september 2006 Nei, huff! Skikkelig uflaks dette da!! Får håpe han har en skikkelig ladning til deg i morgen:o)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 12. september 2006 #11 Skrevet 12. september 2006 Dette var skikkelig uflaks. Håper det holder med morgen dagen da. Når har du el sa du?
hjertebank m/gutt07&jente09 Skrevet 12. september 2006 #12 Skrevet 12. september 2006 Nei og nei, så trist å høre da!!! skjønner godt at du er skuffet og lei deg nå. Håper at alt er mye bedre i morgen og at det klaffer da! Sender oppmuntrende tanker!! og ha en fin kveld!
Gjest Skrevet 12. september 2006 #13 Skrevet 12. september 2006 Å nei, så utrolig uflaks! Håper el holder seg unna en ekstra dag da slik at han får stablet seg og lillemann på bena igjen ;-) Uff og uff, du må være kjempefrustrert nå ja!
Anonym bruker Skrevet 12. september 2006 #14 Skrevet 12. september 2006 Trodde du var fått TR på besøk eg ..
Lunajenta og Alvegutten Skrevet 12. september 2006 #15 Skrevet 12. september 2006 Nei, er det mulig?? Syns det har vært mye nå i det siste ja... Håper det ordner seg og at dere rekker denne pp'n, krysser fingre og alt som er!
Smilje med gull i magen Skrevet 12. september 2006 #16 Skrevet 12. september 2006 Uffdaaaah!!! Stakkars! Og stakkars deg også! Måte på at alt skal skje på en gang- nå bør du jammenmeg ha mye lykke til gode!!! Det bare samler seg opp til neste forsøk!!!
~Maja Mor~ Skrevet 12. september 2006 Forfatter #17 Skrevet 12. september 2006 Heisann jenter! Er sikkelig-på-trynet-forbanna-tirst og lei i kveld. Tror jeg går og henger meg litt.................. Neida, men det blir ikke møte i morgen heller, han er visst litt mer skamslått enn jeg trodde. Men han sa han vil forsøke å komme på torsdag! MEN tenk om jeg mister denne siste sjansen!!??! Jeg gråter og gråter og gråter, ser fòr meg at det er over nå. Blir ikke baby lykke her alikevel. Men jeg har ikke hatt "EL-vondt" slik som jeg hadde sist, bare myyye utflod, så jeg vet ikke hvordan det står til med EL....Men håper i det lengste at hvis jeg får el, så treffer vi den hvis vi treffes på torsdag... Herregud, er det verdt det?? Så masse mas og stress! Er litt motløs nå igjen.... Men takk for hyggelige meldinger :-)
Gjest Skrevet 12. september 2006 #18 Skrevet 12. september 2006 Nemmen!! Stakkars vennen.. *gi en god trøsteklem* Dette var da ikke hyggelige nyheter, men får håpe at han klarer litt i morgen eller torsdag da. Men du får være forsiktig med han da;) Håper det går bra med deg, Og har en følelse av at du er en meget sterk dame som tåler det meste=) Lykke til Maja.. Klem
~Maja Mor~ Skrevet 12. september 2006 Forfatter #19 Skrevet 12. september 2006 Tusen takk Trine! Jeg er som sagt veldig trist i dag! Hvis han absolutt skal kollidere, kan han ikke heller gjøre det en annen uke, ikke el uken min!!!!!!!! Skjønner ikke at det går an, først nyheten om usa, så kollisjonen!!??!?!? Føler meg ikke lykelig nå nei! Men jeg er en strek person, jeg er det, men jeg er så trist ved tanken på at jeg kanskje har el i disse dager og så får jeg ikke mulighet til å prøve å bli gravid en gang! Nei, i dag er jeg bare trist! Klem
Gjest Skrevet 12. september 2006 #20 Skrevet 12. september 2006 Jeg skjønner jævlig godt at du er trist.. Jeg tror jeg hadde blitt skikkelig sjokkert og motløs. Hadde heller ikke akkurat følt meg veldig lykkelig nei. Men JEG skal personlig krysse fingre og alt jeg har for at det klaffre for deg denne måneden. !!!!! Klem til deg
Maigutt07 + maijente10 Skrevet 13. september 2006 #21 Skrevet 13. september 2006 Uff, så maks uflaks du skal ha da..... Oversender en trøsteklem jeg, selv om den ikke akkurat hjelper deg å bli gravid men.... Får håpe EL er litt forsinka og at donoren din blir straks bedre!! Du vet, han trenger ikke å "komme seg på bena igjen" vet du, han kan jo bare bli liggende:o)
hvorlangtkandetteegentligvære. Skrevet 13. september 2006 #22 Skrevet 13. september 2006 Ja, det er vel den typiske: Alt som kan gå galt, går galt og på det værst mulig tidspunkt.. Kunne det passet dårligere lissom.. Føler med deg, og håper donoren din er på bedringens vei. Du får legge deg oppå han og kreve din del:-) Lykke til iallefall: Det må jo bare klaffe denne pp!
Serial mom Skrevet 13. september 2006 #23 Skrevet 13. september 2006 Huff og huff,du har visst blitt utsatt for Murphy's law! Alt som kan gå galt går galt:-( *trøsteklem til både deg og stakkar donor* Kanskje det er en mening med dette,mitt oppi helvettet. At det ikke skal klaffe med donoren,men at du straks skal treffe drømmemannen og bli gravid med han istedet!?! (da ville det jo være dumt om du allerede hadde mage med en annen mann...) Nei,tuller egentlig nå,men man får bare prøve å se lyset i tunnelen uansett hvor mørkt det kan se ut pr. nå! *MEGAKLEM*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå