vicky1984- FØDEKLAR :D Skrevet 12. september 2006 #1 Skrevet 12. september 2006 *rekker opp hånda* IKM idag men venter...
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 12. september 2006 #2 Skrevet 12. september 2006 Jeg skal drøye det så lenge som mulig ihvertfall, kan prøve å holde meg til fredag, sånn for å ha noen å vente sammen med, men jeg kan ikke love noe
lengter daler ned i skjul... Skrevet 12. september 2006 #3 Skrevet 12. september 2006 jeg har ikm imorgen tror jeg(sånn ca) og hvis ikke tanta har kommet så skal jeg taste på fredag! HÅPE HÅPE HÅPE HÅPE!!
AniBer Skrevet 12. september 2006 #4 Skrevet 12. september 2006 Slenger meg på her jeg også! Skal ha IKM i løpet av de neste tre dagene, men ingen tegn på at noe er på gang... Det pleier jeg å ha.. Har ikke kjøpt noen test fordi jeg er redd jeg ikke skal klare å la være å teste før... Gikk raskt forbi apoteket i dag.. Håper det er klaff denne gangen, men min historie med det å ha flaks så er ikke oddsen så stor akkurat. Vi får bare holde ut jenter!! Håper det sitter noen spirer hos oss 37-jentene!!
lillimedgutt:) Skrevet 12. september 2006 #5 Skrevet 12. september 2006 "rekker opp hånda" jeg og ! er spent.. prøver å ikke få forhåpninger..
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 12. september 2006 #6 Skrevet 12. september 2006 Nei, lurer på om dette kommer til å gå bra egentlig, alt jeg klarer å tenke på er "test - røyk - test - røyk - test -røyk - test -røyk - test - røyk" Går det an å bli mer enspora egentlig? Godt jeg skal på teater etterpå, så kanskje jeg får tankene unna testing og røyksjuke i noen timer. Huff, det var kanskje en dårlig ide å slutte å røyke rundt ikm, blir enda værre enn til vanlig..
@nita+Sebastian Skrevet 12. september 2006 #7 Skrevet 12. september 2006 Jeg har ikke IKM før på søndag, men har tenkt til å teste fredag like vel:) Er litt testoman jeg, he he.
vicky1984- FØDEKLAR :D Skrevet 12. september 2006 Forfatter #8 Skrevet 12. september 2006 vi er mange som skal teste til fredag da kjempe artig... håper ALLE får et positivt svar jeg kløøøøøør i fingerene etter og teste... men har bare en liggende og håpet at jeg skulle slippe og kjøpe fler... *gi meg styrke* :)
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 12. september 2006 #9 Skrevet 12. september 2006 Vi får satse på babyboom her på fredag !!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå