majo Skrevet 12. september 2006 #1 Skrevet 12. september 2006 I går holdt gullet på å åpne og lukke skapdørene på badet. så glapp han og fekk ansiktet i døra. han begynnte å blø imunnen. Ikkje kjekt med dette. virker som det var oppe i munnen under leppa. ikkje lett å sjå på ein makk som han. Han var i hundre rett etter,så eg trur det var mammaen som blei mest redd. Det er vel ikkje siste fallet, men håper dei lærer og ikkje gjer det igjen:)
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 12. september 2006 #2 Skrevet 12. september 2006 usj da.....;o/ var sikkert ikke noe godt nei! godt det gikk bra da.... ) det blir nok ikke det siste fallet nei, hehe... :oD snuppa "sang" i asfalten her i sommer hun, fikk en real blåveis! :o/ blir nok en del blåmerker oppigjennom ja... ;o)
winneboo Skrevet 12. september 2006 #3 Skrevet 12. september 2006 Off stakar liten Jenta mi greide også å slå munnen her om dagen. Hun gikk veldig fort bortover gulvet å siden hun ikke er 100% stødig så faller hun ofte. Men nå hadde hun er leke i den ene hånden så når hun falt så slo hun den i munnen så hun begynte å blø i tannkjøttet over dene ene fortanna. Men gikk bra da, slutta å blø etter en liten stund. Har på følelsen at vi kommer til å være vitne til enda flere knall og fall nå fremover.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå