Gå til innhold

Lillestrømgjengen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor er vi alle sammen? Hva skjer? Halvparten av oss har vel poppet nå:) Ta et treff snart, med barnimagen og barnivognen?

Skrevet

Ja, det høres jo bra ut:) Var på treff her kort tid etter at du poppet og da var det masse nye koselige jenter der som skal ha i nov, des, jan, feb og mars i allefall..

 

Kan ikke du dra i gang et treff a Molait?

Skrevet

Jeg blir med om det havner på en dag det passer jeg! Kjenner at ikke jeg skal prøve å organisere en gang til, det ble jo bare rot jo! :-) Allikevel klarte vi å samles 15 jenter, og det var gøy!

Skrevet

Prøverne inviterer alle til treff på onsdag 20. sept fra kl 1700 på Egon.

 

Ses! :-)

 

Skrevet

Har lyst til å titte på tihi-babyn og jeg:) Ja også lille Emil da. (nina sin altså) Hadde vært kjempekoselig om dere fikk tatt dere en tur. Ja og tigern da, som poppet 1min etter meg på samme avd.!! Lite kult:) Lå på samme barsel, men så hverandre ikke-ukult:( Kom på treff a:)

 

Vi med barnivognen er litt fan av formiddagstreff vi da. For da sover ofte barnet, mann er borte (i de fleste tilfeller da), ikke middagstid, mange har flere barn++. Greit å få unna på dagen, men veldig koselig å bli bedt med på kvelden og altså:)

 

Pjokken min har en slik "kveldsopera" at jeg tror jeg skal droppe kveldstreff denne gangen.

 

Bare rot sier du? Alltid rot når man skal ha bim-treff. Slår aldri feil det. Og er det orden så begynner det å pøsregne, så er alltids noe:))

 

Hvor møtes man med barnevogner a? Køh har en del plass. Egon er vel ganske håpløst. Hvis fint vær er det ikke noe prob da, men inne..noen andre *godplass*-tips?

 

 

Skrevet

Treffet er flyttet til torsdag 28.sept kl 17 på egon lillestrøm

Skrevet

Har veldig lyst til å treffe dere igjen. Jenta mi, som forresten har fått navnet Mari, har vært syk - masse snørr og ekkel hoste. Sånn går det når stolt storesøster med 1000 barnehagebassilusker skal kose og kose..

 

Men når Mari har frisknet til vil jeg gjerne treffe dere. For meg passer det best på formiddagen -og jeg er så håpløst lite kjent på Lillestrømm at jeg har ingen ide om hvor det er lurt å treffes...

 

 

Skrevet

Med slikt vær kan vi jo sitte mange steder, men så flaks har vi vel ikke.

 

Noen som har hørt noe fra nina?

 

Prøve et til uka kanskje?

 

Kommer litt an på hvor mange vi blir og hvor mange av oss med barnevogn i forhold til hvor vi drar.

Skrevet

Jeg kan alle dager unntatt fredag.

 

Hva med piken på hjørnet på ls syd? er ikke det en kafe som er brukt til barseltreff??

-J&H er jo god plass inne på dagtid.

-Peppes er vel kanskje ikke det beste alternativet og heller ikke Egon (trapp inne)

-Fryd er det jo plass inne.

- Køh er det ikke plass til så mange vogner, men er man der litt før tolv virket det som om det gikk ok?

 

Var de alternativene jeg kom på sånn i farta.. Bare velge og vrake det!!!!

Skrevet

Jepp. Ls syd kunne vært artig å prøve!

 

Peppes og Egon utgår.

 

Fryd, ja om alle skal spise så. Lite annet der. Eller kan sikkert ta kaffe, men er liksom så restaurantpreg.

 

Køh har jo og en del plasser utenfor døren. tror det er greit tidlig som du sier.

 

J&H er og et godt forslag.

 

Jeg stemmer for J&H eller syd. Stemmer og for at vi tar en av delene nå og den andre neste gang. Hvem har sagt det bare blir en lunch:))

 

øh..de fleste før vel ny forsyning peng i slutten av neste uke. Jeg er iaf ganske blakk nå:( Men kan drikke kaffe og jeg da :)

 

Er det liv i dere andre her??

Skrevet

Hei hei!

Jeg vil også være med på et lunsjtreff. Blir koselig å se alle igjen.

Skrevet

Skulle vi prøvd et treff neste uke kanskje???

På J&H denne gangen Molle? hehe.. kommer til å bli godt kjent i ls vi nå :)

Kan sette opp et treff jeg!

Skrevet

Hoi! Jeg har kulpåmagen og har enda ikke fått vært med på treff, fordi jeg går på BI på onsdagskvelder, og jobber fullt på Lysaker.

 

Hva med en lørdags formiddag? ble litt ego nå, men det hadde vært gøy og vært med!!

 

Bor jo i LS sentrum, passer på alle blålysene..

Skrevet

Tja, kanskje det. Nå synes jeg det er greit med formiddag i uken. Lørdag har eldstegutten fri. Er alltids greiere med formiddag for de fleste av oss med barnivognen.

 

Egentlig hører nå vi til på dib-treff, men er en klan og alle har ikke født enda:)

 

Kan jo lodde stemningen for et lørdagstreff en gang. Hva synes dere jenter?

 

Når har du termin a nunnemor?

Skrevet

Jeg kommer, men noe senere (har en avtale kl 11.00)

See ya..

Skrevet

Nina og Emil kommer også, sms`et med henne igår!

 

Skrevet

Yohoooo!!! Jeg er høygravid i dag! ;-D

Jeg synes iallefall det er enklere å få til treff på formiddagen i uka. Da er jeg hjemme alene allikevel. I helgene blir familien prioritert.

Gleder meg til onsdag!

Skrevet

Så koselig:)

 

Gleder megg til å se alle igjen. Har skjedd mye siden sist. Er det 4 el 5 baby'r siden stengt på sibylla-treffet? Ta deg gjerne en tur du og Amalie! (var det ikke det nicket ditt var a?)

 

Æsj..jeg lukter gulp..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...