Gå til innhold

Redd jeg lekker fostervann!! Hvordan lukter det?


Anbefalte innlegg

Noen som vet. Er som regel alltid våt i trusa. Noe som er veldig ubehagelig. Har holdt på med dette en god stund. Tror det er urinlekasje, men det gir seg aldri, blir bare værre. Trusa blir vår og noen ganger kan en se en våt flekk på buksa. Andre som har det sånn.

 

Hvordan lukter fostervann?? (dette lukter veldig sterk urin, så jeg tror det er urinleksaje, men lukter er gasnke saterk)

 

Noe somkan hjelpe? Kan gi meg råd??

Fortsetter under...

Hvis det lukter veldig sterkt urin så er det nok urinlekkasje du har.

Har hørt at det er veldig spesiell lukt på fostervann, nesten som sæd, så tror du kan slappe av.

Hvis du er veldig bekymret kan du ringe føden å snakke med dem...

Lykke til

Jeg trodde også jeg lakk fostervann i mitt forrige svangerskap, og ringte sykehuset. De var veldig imøtekommende og ba meg komme opp med en gang for å sjekke om det var fostervann. Det er ikke noe særlig å ha den følelsen.

De tar en test av underbukse eller av vannet direkte.

Ring til sykehuset, kanskje de har noen råd??

Hei,

 

Jeg trodde jeg lakk fostervann fordi jeg ble plutselig veldig våt i trusa, to dager på rad. Ble sendt til sykehuset med GU undersøkelse og UL.

Det viste seg at alt var fint.

 

Legen sa i denne sammenheng at det også kan være urinlekkasje. Lukten skiller urin fra fostervann. Fostervann har en spesiell, kvalmende lukt.

 

Ring for all del føden, de tar dette veldig alvorlig!!

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...