popkind Skrevet 10. september 2006 #1 Skrevet 10. september 2006 å ta 3D nå... (uke 29). Men til dere som ikke har lest det fant jeg en link, hvor man kan plotte inn termin, så finner man ut når det er mest gunstig: Vær så god::::::: http://www.4d-ultrasounds.com/calendar.htm Jeg skal bestille i morgen.... Dør snart av nysgjerrighet!!!
popkind Skrevet 10. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. september 2006 Tror jeg tar det på Nøtterøy - siden det er halve prisen... Har firmabil (så bensinutgifter er ikke problemet!), også kan man jo ta det som en kosetur... )
Tess30 Skrevet 10. september 2006 #4 Skrevet 10. september 2006 lure på om æ skal ringe å bestille mæ time...Har løst å se en gang tell!!!!
popkind Skrevet 10. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 10. september 2006 Får vel aldri sett nok, tenker jeg.... Jeg er så nysgjerrig på om det virkelig er en jente, jeg.... Jeg bare MÅ vite nå.......Man ser vel det på 3D?????
Tess30 Skrevet 10. september 2006 #6 Skrevet 10. september 2006 ja man gjør nok det...Trur man e veldig uheldig vess man ikkje klare å se det...Førr trur det e ca enhalvtime man får se den lille..... Føle åsså at æ vil få det bekrefta...ka det e....Det kan jo være dem så feil, og da må æ bynne å kjøpe blått istede....hehe
Gjest Skrevet 10. september 2006 #7 Skrevet 10. september 2006 jeg prøver overtale typen........................................ men han jobber mye og vi har dårlig råd, og jeg vil også til synsk (600kr) og ha en spesiell fisher-price vippehuskegreie til under 700kr...så får se hva det blir til... :o/ vil gjerne også bekrefte at det er jente og se at alt er fint og ha videofilm å vise på babyshower og tenk - å h afilm av seg selv fra da man var i magen!! Det er jo bare utrolig..!
Gjest Skrevet 10. september 2006 #8 Skrevet 10. september 2006 men hvorfor blir det for sent egentlig??
popkind Skrevet 10. september 2006 Forfatter #9 Skrevet 10. september 2006 Etter uke 32-33 er det såpass trangt der inne (tror jeg)......
Ma&Ae Skrevet 10. september 2006 #11 Skrevet 10. september 2006 Vi var på Nøtterøy, og han mannen der var veldig koselig:) Så på tulla i tre kvarter nesten! Men tror han brukte vanlig UL når han skulle se på kjønnet. Tok det som en tur vi også, kjempekoselig;) Men det lønner seg å skrive ut kart fra gulesider eller no hvis dere ikke har vært der før, vi måtte ringe å spørre om veien når vi var i/på Nøtterøy, og da hadde vi kjørt aaaaaalt for langt.. Lykke til folkens!! Det er virkelig verdt 750 kr!! Klem;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå